Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex gombás fertőzés alatt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex gombás fertőzés alatt?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek hüvelygombája van. Orvosnál nem volt, magát diagnosztizálta és kezeli. Viszont ragaszkodik a szexhez most is. Milyen veszélyekkel járhat?

2019. okt. 3. 08:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Ilyenkor nem tesz jot az amugy is erzekeny, gyulladt huvelynek. Tudom sajnos, mert volt egy hosszu ideig tarto gombas megbetegedesem. Es valoban nem csak megcsalassal lehet elkapni. Konkretan egy furdoben szedtem ossze.

Forduljin orvoshoz, es nezzen utana a neten, hogy milyen modszerekkel lehet felgyorsitani a gyogyulast ( pl. cukros dolgok kerulese, fehernemu vasalasa, stb)

A szexben legyetek kreativak, megoldhato amugy.

2019. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
69%
Canesten kombi, oszt nem kell orvos, de addig szex se legyen.
2019. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%

Jaj 7-es, ilyen baromságokat kérlek ne írj! Sajnos volt már többször ilyen problémám az életemben, stressz, antibiotikum kúra vagy épp betegség (influenza) váltotta ki, a lényeg, hogy valamiért gyengébb volt az immunrendszerem, s egyből jött is a baj. Pont a hüvelygomba az, amit a nők a legritkább esetben kapnak el félrekúrással.

Ami a szex részt illeti, gumival meg lehet próbálni, bár nem értem, hogy miért akarja. Nekem mikor ilyen gondom volt, annyira égett és viszketett mindenhol, hogy a szexre gondolni sem tudtam.

2019. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tenném.

Szerintem az a doki is sarlatán volt aki a baratnőmnek azt mondta, hogy Canestenesen dųgjanak. Kenjék be.

Nem akarlak megbantani, igy az enyhébb verziót mondom el.

Szerintem felelőtlen a párod.

És hogy nem birja ki egy hétig ... 😏

2019. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%

Helyesbítek, kedves 7-es;

Lehet gombát kapni WC-n is persze, de ott elég kényelmetlen... :-))

2019. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!