Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez elítélendő cselekmény?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elítélendő cselekmény?

Figyelt kérdés
Részegen egy házibuliban betévedtem a házigazda(lány) szobájába. Rajta akadt a szemem egy szexi bugyin ami az ágyában volt. Így hát éltem a lehetőséggel belemaszturbáltam egy hatalmasat. Jó tocsogós lett majd feldobtam a szekrény tetejére és mentem vissza bulizni.

#Nincsmitmondanom
2019. okt. 2. 18:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
😁😁😁😁😁
2019. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
Undorító vagy!
2019. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%

Hozzáértél valamihez, ami hozzáért egy puncihoz.

A kis győzelmeket is értékelni kell. És te meg is ünnepelted a magad visszataszító módján.

2019. okt. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bunkóság ott kezdődik' amikor feldobtad a szekrényre' nem azt mondom, hogy mosd ki, de legalább tetted volna a csaphoz vagy a kuka mellé..
2019. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd jön a DNS vizsgálat🖖
2019. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
82%
Idióta
2019. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen parasztok miatt nem hívok meg házibuliba olyan embert, akit nem ismerek jól, vagy nem közeli barát.
2019. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
66%

Igen elítélendő, mert azt onnan a csaj nem fogja tudni leszedni annyira oda fog száradni.

Csak a sperma szagát fogja érezni.

Fuj

2019. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!