Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasik tényleg megdugnák a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik tényleg megdugnák a legtöbb lányt? Miért nem válogatósak annyira mint a lányok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem jut a jobbakból, azok mindenkit tényleg mindegy nekik csak mozogjon ez így van.
2019. okt. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Luk-luk
2019. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Mert ösztönösen arra megyünk. Hogx ki el több virágot beporozzunk. Nyilván örülünk a szep viragoknak de az átlagos virag is jó kehet valamire
2019. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Én válogatós vagyok.
2019. okt. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát én sem dugok meg minden nőt. Igen is válogatós vagyok, mert megtehetem. Mindig is szép modell alkatú barátnőim voltak. Nekem azok jönnek be. Aránylag magas, vékony testalkat nem túl nagy cici.
2019. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Én szűz vagyok 26 évesen mert válogatós vagyok
2019. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem igaz, én nagyon válogatós vagyok, csakis nagyon szép lányok érdekelnek, ha meg nem jön össze kibirom szex nélkül addig is
2019. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért, a lányok válogatósak?

Szerintem nem. Legalábbis ami a dugást illeti.

2019. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

#3

Nagyon undorító amit írsz de sajnos ez így van. Legalább nem tagadod le.


A legtöbb pasinak mindegy csak punci legyen.

L

2019. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Azért több a normális tiszta,igényes lány mint pasi.A férfiak alig 10 5 férfiasan férfi.A többi csak balfán és tömegszerencsétleség.A lányoknál jobbak az arányok.Tobb a jó csaj,mint a jó pasi. A lányok már szinte 6 évesen igényesek magukra.A fiucskák meg 14 évesen is a játékoakt játszák.remélem rthető voltam
2019. okt. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!