Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak őszintén! Miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak őszintén! Miért nézitek meg az eltakart kis ciciket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 22:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mert nem csak a nagyok vonzóak!
2019. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért nézem meg én is, mert nagyon vonzóak tudnak lenni.

Az a baj, hogy sajnos el van ültetve az a téves gondolat, hogy csak a modell alkatú és méretű lányok a szépek.

Pedig ez cseppet sincs így.


Nagyon szépek és vonzóak a kisebb cickók is, ha neked is ilyen, hidd el semmi baj nincs velük.

2019. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ez valami önkéntelen reflex lehet,hogy felmérjük az adott nő alkalmas a fajfenntartásra :D ez a kis cicik esetében is igaz. imádom a kis ciciket,szívesen nyalnám falnám a tieid is. felfedezné a nyelvem a rózsaszin bimbókat,végigcsókolva tested minden porcikáját <3
2019. szept. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Minden cicit megnézünk:)
2019. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 October15 ***** válasza:
Azért nézzük meg mert farkunk van. :D Ennél okosabbat erre nem nagyon elhet mondani. Az is mell nem? A kicsiből és nagyból is van szép meg olyan is, hogy 3 hónapig cthulhu-s rémálmaim lesznek. :D
2019. szept. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hogy miért? Ugyan azért amiért a nagyot is. Lányok, mikor értitek meg, h nem a méret a lényeg, hanem a gazdája, meg hogyhogy tudd használni? :D
2019. szept. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
De beteg vagy, ha nem néznénk meg azért rinyálnál.
2019. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért, mert cicik. Mindegy, hogy kicsi vagy nagy, eltakart vagy kirakott, megnézzük.
2019. szept. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18-as: pontosan.


Nekem is van olyan lányhaverom, akinek kicsi van, de nagyon szép, szélesebb válla van, ami nekem az egyik gyengém, amihez amúgy nem is passzolna a nagyobb mell. Mivel sporttársak is vagyunk, így rendszeresen rásandítok, mert nagyon jó az összképe a hölgynek.

2019. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Roman00SA ***** válasza:
Nekem a farkam kicsi igy a kicsi kis cicis nok jobban paszolnak
2020. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!