Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik odaköltöztetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik odaköltöztetek a fiútokhoz. Milyen gyakran kapjátok meg azt, hogy amíg nálam laksz, akkor dugunk, ha én mondom? 20/l

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 08:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodtam h troll kérdés ennyire buta nem lehet egy nő
2019. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
#31 lehet hogy ez a kérdés pont trollkodás, de az alap felvetés 100%-ig valós. Biztos hogy rengeteg ilyen buta lány , érzelmileg és/vagy anyagilag padlón lévő lány él igy.
2019. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
Elfordulhat. És sajnálatos
2019. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
100%
K A M U
2019. szept. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim válasza:
79%
Gyakorlatilag már megkaptad a válaszokat, amikből okulhatsz. Viszont lenne még itt egy fricska a fiú orra alá. Követelj tőle Te szexet és a dupláját vagy a tripláját vagy még többet, amit biztosan nem fog tudni teljesíteni. Akkor viszont lenézően nézhetsz rá, hogy még a szexre sem képes... Na ez biztosan betesz neki !!! És nem árt ha közben felkészülsz a menekülésre, mert ki fog akadni. Oda lesz az önbecsülése. Aztán vagy megtörik, vagy elzavar.
2019. szept. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem koltozz vissza. Minnel kesobb koltozol el a fiudtol, annal rosszabbul fog erinteni hogy nem tetted meg hamarabb !
2019. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Szia! Ez a srác ebben a formában egy bunkó. De azért jó lenne ha ismernénk téged is. Nem ismerjük az egész szitut. Én pl úgy vagyok vele ha én költöznék a másikhoz akkor a rezsi felét állom de ha hozzám költöznek akkor a másik is adjon bele.
2019. okt. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
100%

Azért elég lehangoló, hogy milyen könnyeden ítélkeznek egyesek mások felett.

Szerintem semmiképpen se hallgass azokra, akik becsmérelnek. Bárhogyan és bármi miatt is teszik ezt.

A kérdés szerintem az, hogy Te mennyire érzed jól magadat a kapcsolatodban. Ha ez így jó Neked, akkor szerintem nincsen ezzel semmi probléma. Nem tudható, hogy milyen a kettőtök közti viszony. Ha az illető mindent fizet, Neked semmi költséged nincs azzal kapcsolatban, hogy ott laksz nála, vagyis lényegében eltart Téged, akkor számíthatsz arra, hogy ezért nyilván elvár cserébe valamit. Ismétlem, ha ez így Neked megfelelő, akkor szerintem ezzel nincs probléma. Egyszerűen szimbiózisban éltek, vagyis kölcsönösen kedvező kapcsolatban. Ő eltart, Te pedig cserébe adsz neki szexet. Ettől még nem leszel sem rongy, sem q.rva.

Tehát a kérdés az, hogy Neked mi a jó. Ha jól érzed magadat egy ilyen kapcsolatban, akkor maradj és ennyi. Ha viszont nem, akkor lehetőségeidhez képest minél előbb lépj le. Ha nem akarsz hazamenni, akkor keress munkát, legyen saját spórolt pénzed, legyen terved és keress egy saját albérletet. Ennyi.

2019. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:

Igen jó irányból közelítetted meg a szituációt. Én is azt mondom neked kell tudni milyen ez a kapcsolat.


Akkor lehetsz erős és egyenrangú ha tőle független tudsz maradni. Állj a saját lábadra...


Az már egy másik dolog, hogy furcsa az a szülői ház ahova nem lehet visszamenni.

Nekem ez olyan mintha kiélvezném, hogy van egy lányom vagy fiam amíg be nem tölti az X évet addig maradhat utána repüljön.

2019. okt. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
15%
Őszintén remélem, hogy ez a kérdés tényleg csak trollkodás, és nincs olyan barom pasas, aki ilyeneket mond a barátnőjének, de ha mégsem... Kb. 20 évesen költöztem el először otthonról pasimhoz. 30 évesen mentem férjhez, előtte 4 pasival laktam együtt. Az alatt az idő alatt, amíg a fiúimnál laktam, soha, egyikük sem, egyszer sem mondott ilyet, mint neked a fiúd. Soha. Pedig az egyiktől azért költöztem el fél év után, mert mindenben rám akarta tukmálni a véleményét, azt is meg akarta szabni, hogy milyen ruhát vegyek fel, hogy hordjam a hajamat és hogy milyen szakmát tanuljak érettségi után. De ilyet még ő sem tett, hogy megszabja, mikor szexeljünk. Ha ilyet kapsz tőle, akkor holtbiztos, hogy nem szeret. Ráadásul ha együtt is laktok, és ő dugni akar, te meg nemet mondasz, és ennek ellenére mégis dugtok, akkor azt bizony úgy hívják jogilag, hogy családon belüli erőszak, és komoly nő- és családvédelmi szervezetek foglalkoznak az ilyen esetekkel. Szóval ebbe ne törődj bele, komolyan találj valami kiutat, mert egyrészt ez igen megalázó, másrészt lehet, hogy ez még csak a kezdet, és később komolyabb érzelmi és testi zsarolásokra is rászokik. Vigyázz magadra és minden jót kívánok a jövődre nézve!
2019. okt. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!