Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik odaköltöztetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik odaköltöztetek a fiútokhoz. Milyen gyakran kapjátok meg azt, hogy amíg nálam laksz, akkor dugunk, ha én mondom? 20/l

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 08:27
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Jogom van befogni a szám.
2019. szept. 28. 10:01
 22/42 anonim ***** válasza:
96%

És jogod van nemet mondani . Nem vagy szexrabszolga nem vagy tárgy

20 evésen nagyon buta vagy ,naiv semmi önbecsülésed ,tartásod.

Ennyi erővel ha azt mondaná a pasid h na az én házamban élsz addig akkor küldelek le a placra szopni amikor én mondom. Te meg is tennéd..

2019. szept. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
Azt nem, akkor elköltöznék.
2019. szept. 28. 10:08
 24/42 anonim ***** válasza:
91%
nem látok bele mennyire él ezzel vissza vagy érdekli e hogy neked van e hozzá kedved de ha semennyire akkor fogd akét szatyrod és irány haza meglehet mondani szüleidnek is hogy azért jöttél haza mert vagy a szexrabszolgája leszel vagy ez.... szerintem egy szülő se nézné hogy így kihasználják a lányát...
2019. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
87%
Ha van egy kis önbecsülésed, nagyon gyorsan eljössz onnan...
2019. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Nem is örülnének szerintem, meg én sem szeretnék vusszamenni falura.
2019. szept. 28. 10:17
 27/42 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne örülnének? A lányuk vagy bsszus egy szülő se hagyná hogy a lánya lakhatásért cserébe akkor kelljen dugnia amikor a Párja azt mondja és használja mint egy rabszolgát....

Tulajdonképpen így is prostituálod magad

TE Nem pénzért dugsz hanem a lakhatásért az a fizetséged hogy ne az utcán élj..

Szerintem szedd össze magad kezdj el dolgozni tegyél fére és ha lesz elég pénzed vegyél ki szobát. Azt nem írtad h tanulsz e de ha nem akkor nem diákmunkát hanem nyilván Főállást keress . Nyiss egy lakástakarekot és 4 év múlva ha még dolgozol keményen félre raksz akkor lesz neked is sajátod. És nem kell bármikor vetkőznöd azért h legyen hol laknod

2019. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Sertés ***** válasza:
100%

Ajjaj! Te egy naiv és gyenge, beletörődő, falusi (értsd: hagyományos) gondolkozású lány vagy. Egy ilyen lány egy normális pasi mellett egy életen át kitartana, de tapasztalataim szerint az ilyen lányok (pláne 20 évesen) kizárólag a selejt pasikkal kezdenek.


Ezek általában a nagy dumás, pénzesnek látszó, népszerű, laza városi srác arculatot mutatják, amitől megszédültök mind. Úgy érzitek, jelentős előrelépés számotokra egy ilyen hulladék "kapcsolata", pedig csak tönkrementek, hisz a fiatalságotok és a nagy érzelmeiteket cseszitek el mellettük.

2019. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
63%

Nem veszitek észre, hogy csak dicsekedni akar? Arany élete van!

Eltartják, keresztbe szalmát nem tesz, meg dugják is.

Tipikusan buta csaj. Jó ez így neki.

2019. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem kaptam meg ezt, még viccből sem.
2019. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!