Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akit izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akit izgat ha kihívóan öltözik fel?

Figyelt kérdés

#Merész öltözködés
2019. szept. 25. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Sok ilyen lány van.
2019. szept. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Izgatna, de lapos felsőtesttel lettem megáldva. Push-uppal sincs dekoltázsom. :D 19l
2019. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mármint saját magát, vagy a környezetében lévőket?

A környezetében lévők egy részét biztosan (megjelenés függvénye). Az exhibicionisták sem attól jönnek izgalomba hogy nettó bámulják magukat a tükörben, hanem attól a reakciótól amit másokból kiváltanak.

2019. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
2, a hasad, combod és a popsid is kirakhatod ám:) nem minden a mell:D
2019. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Régen szerettwm csinosan öltözni de egyre agresszívabbak a pasik már nyákok öltözve nagy kabátban kepesek beszólni inzultálni így egyedül nem megyek utcára
2019. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 hasamat ki is szoktam tenni mivel az legalább formás :P
2019. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Buliban szoktam kihivoan oltozni

18L

2019. szept. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#2! Engem pl. a nagy mellnél sokkal jobban izgat ha a pici mell bomboja "átdöfi" a bluzt, trikot, ..., vagy ha valahol be lehet látni a "lapos felsötestre":-)
2019. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tini koromban izgatott es elveztem a sok nyaladzo pasi tekintetet:D de most igy huszonevesen mar nem oltozom igy, kozonsegesnek talalom. Egy csinos no ugy is csinos ha nincs kipakolva a melle es a feneke. En az ilyen noket amugy sem csinosnak latom hanem butacskanak. Mondjuk munkambol/hivatasombol is kovetkezik h nem oltozok fel se szakadtan, se rib..ncosan. Nagyon ritkan elofordul hogy melyebb dekoltazsu ruhat veszek fel (fenekem sose log ki az tenyleg gaz) de csak akkor ha valamilyen estelyre megyek, elegansabb rendezvenyre ahol belefer a csillogos dekoltazsos mereszebb ruha:)

Szorakozohelyekre kifejezetten nem jarok, a legtobb faszi (es no is) eleg primitiv es nem utolso sorban eleg eroszakos is. Nem kedvelem ezeket meg visszafogott ruhaban se. Plusz engem az utcan is megtalalnak a barmok ha mereszebb ruhaban vagyok. Ha nem akkor is:D ugyhogy probalom minel kevesbe provokalni a kulsommel az embereket

2019. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, annak ellenére, hogy jól esik egy elismerő tekintet. Viszont volt már, hogy egy ilyen kiöltözésem után megharagudott rám néhány nő, mert én is észrevettem, hogy a férjük fantáziájába kicsit beleégettem magam. Azok a gyilkos női tekintetek...És nem ízléstelen ruha volt. Semmim se volt kipakolva, csak egy hosszú ujjú sötétkék Orsay ceruzaruha, ami pár centivel térd fölött végződött, nejlonharisnyával és magassarkúval. Az viszont nagyon izgató volt, amikor ebben a ruhában egy férfi meglátott, elakadt a szava és azt mondta halkan: Húúúúúú....Úgy, hogy közben más is hallotta. Mondjuk az a más se nézett rám túl kedvesen ezek után.
2019. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!