Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, ti mit elveztek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit elveztek a szopasban?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 05:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
17%
Fszt se
2019. szept. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
3%
Kinek spriccelhetek bele a szájába, hölgyek?
2019. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%
Azt h egyre keményebb lesz,remeg a lába úgy élvezi mindjárt össze esik és a bele élvez a számba
2019. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
32%
A pénzt amit kapok érte azt élvezem
2019. szept. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
61%

Még nem csináltam sosem, de már rengetegszer elképzeltem.

A gondolat is felizgat, de persze kicsit félek is tőle.

18/L szűz

2019. szept. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Őszinte legyek? Mindent!


Az érzést, az illatokat, a vágyat, a visszajelzést és az ízt.


Az izgalmat, amikor alig várom, hogy a számba vegyem. A hangosabbá váló szuszogását, amikor először simítom végig a nyelvemmel a farkát! Amikor, végre bekaphatom a makkját és olyan boldogsággal tölt el, mintha a kedvenc régen várt nyalókát simítaná a nyelvem. Imádom, ahogy ennek hatására, még keményebbé válik és ahogy a kezeimmel, közben óvatosan rámarkolok a zacskójára és összerezzen.

Azt, hogy ahogy, egyre jobban belefeledkezem, egyre jobban élvezem... ő is és én is... és ahogy a végén elélvez a számban. Valami leírhatatlan vággyal tölt el, úszom a nedvességtől és szinte, orgazmusközeli állapotba kerülök tőle...

2019. szept. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon szeretem! Amikor a párom a puncimban van, közben arról fantáziálok, hogy egy másik a számban.
2019. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy tudom, örömet okozhatok neki. Imádom, ahogy egyre gyorsabban veszi a levegőt, hogy durranásig feszül, és hogy nagyon finom :)
2019. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szeretem hallani ahogyan hallgat nyög közben és izgató látvány a farka. Szeretek vele nagyon játszadozni.
2019. szept. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Vajon hány meleg férfi írt ide eddig? :-)
2019. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!