Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés amikor a csaj le. Op? 😁😁

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ :D engem már szptak úgy h alig vártam vége legyen, nem akartam a csajt instruálni mert azt nyomta előtte h Ő mekkora tudású o.O
2019. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó általában jó.
2019. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ! Van aki jól csinálja, de volt már aki nagyon rosszul!
2019. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sracok nagyon erdekelne meseljetek mar mi lehet egy oralban ennyire rossz?:D

L

2019. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átkerülsz a 4. dimenzióba. 🙂 31F
2019. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 es mondjuk mikor annyira fogaz hogy attól már a kedved is el megy.
2019. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es van aki azt hiszi hogy minél durvább annál jobb. Tekintve hogy jobban szeretem ha valaki lassan finoman csinálja így az nekem rossz.

Van aki azt hiszi hogy smirgliből van a f@*/&m és még sorolhatnám egyesek mire képesek.

2019. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsoltmester ***** válasza:
Mondjuk túl erősen csinálja vagy fogaz vagy ritmustalanul vagy nem élvezi amit csinál vagy túl lassú vagy túl gyors.
2019. szept. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha leszopják az embert már az is alapból jó, de én azt imádom, hogy miközben élvezek akkor se hagyja abba a csaj a szopást hanem továbbra is erősen szopja a farkam. Olyankor szoktam hangoskodni, amit amúgy szex közben, vagy más alkalmakkor mikor elélvezek nem szoktam. Orgazmus közben különösen érzékeny a farkam, és ha ilyenkor is izgatják, azt nem lehet hang nélkül elviselni. Van olyan csaj aki ettől még be is indul, így nem árt ha az ember utána is hadrafogható marad.
2019. szept. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!