Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetnének nagyobbak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnének nagyobbak a melleim?

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim ( 70-75 B ) és utáltam mindig is. Eddig azt hittem a páromnak is bejön, de úgyérzem titkon olyan csajokra vágyik akinek jó nagyok a mellei... Mindig mondja hogy hízzak, amit én is tudom hogy kéne mert lehetnék azért teltebb is (157 cm, 45 kiló vagyok) és gondolom a mellem miatt mondja ezt néha hogy hizhatnék... Mert neki nem jó a kicsi gondolom. Habár ő mindig azt mondja én jó vagyok neki igy, meg jó csaj vagyok, meg hogy egyre szebb vagyok stb. De én nem tudok hinni neki. Meg ugyan akkor mondja mindig hogy legyek melltartó nélkül hogy tudja fogdosni. DE nem értem én ezt. Egyszer szeretnék elmenni plasztikai sebészhez még várok egy kicsit vele hátha tudok hizni és akkor megnőnének a melleim de szerintem ez már későbánat. 21 éves leszek lehet már nem is nőnek tovább a melleim soha. Mit tehetnék? Szeretem a párom és tudom h ő is szeret, de én úgy érzem jobban örülne annak ha nagyok lennének a melleim. Végül is minden pasinak a nagy mellek jönnek be meg a telt lányok. Nem az ilyen kislányos alkatúak mint én. Úgy tűnik.


Esteleg nincsennek valami otthoni módszerek mellnövesztésre?


Köszi a válaszokat.



2019. szept. 17. 12:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%

Teljesen rendben van az alakod. A 157 cm-hez 45 kg még éppen jó.

Ne azért akarj felszedni pár kg-t, vagy nagyobb melleket mert meg akarsz felelni egy konkrét személynek, hanem max. saját magad elfogadásáért! Gondolj bele, berakatsz 350 cm3-t, összeveszel a mostani pároddal, jön egy új párod akit meg taszít a szilikon és kimondottan a kisebb melleket szereti, akkor majd fogod és kiveteted, aztán a következő pasinál meg megint berakatod?

Normális az alakod, normális a mellméreted, mindenki fogadjon el olyannak amilyen vagy!

2019. szept. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy hogy pici a lány melle vagy nagy. Ha a pasid tényleg másra vágyik akkor el kell engedni és olyat keresni aki elfogad úgy ahogy vagy. Én nem támogatnám a plasztikáztatást, ha valakinek műtét után kell az más de idegen anyagot beültetni, hát nem tudom. Volt kisebb és nagyobb mellű barátnőm is és úgy fogadtam el őket ahogy voltak
2019. szept. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én ismerek olyan lányt, akinek 20 éves kora után nőttek jelentősen meg a mellei, úgy, hogy minimálisat hízott mellé.
2019. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem ez a tökéletes mellméret, de most tényleg azon van a hangsúly, hogy a párodnak elég e vagy sem, illetve te el tudod fogadni a saját melleidet vagy sem.
2019. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elfogadás így meg úgy, szerintem az is hozzájárul a kapcsolat minőségéhez, ha ki merjük fejezni, mit vennénk szíves(ebb)en a másiktól, és ebbe testi dolgok is beletartozhatnak, feltéve, hogy nincsenek a másik ellenére. A másik kedvéért melleket műttetni azért elég erős lenne.
2019. szept. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
63%
Ostoba tyúk vagy. Nekem a kismellű nők jönnek be, akik kislányos alkatúak. Dobd ki ezt a majmot és gyere össze velem.
2019. szept. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!