Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehetnének nagyobbak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnének nagyobbak a melleim?

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim ( 70-75 B ) és utáltam mindig is. Eddig azt hittem a páromnak is bejön, de úgyérzem titkon olyan csajokra vágyik akinek jó nagyok a mellei... Mindig mondja hogy hízzak, amit én is tudom hogy kéne mert lehetnék azért teltebb is (157 cm, 45 kiló vagyok) és gondolom a mellem miatt mondja ezt néha hogy hizhatnék... Mert neki nem jó a kicsi gondolom. Habár ő mindig azt mondja én jó vagyok neki igy, meg jó csaj vagyok, meg hogy egyre szebb vagyok stb. De én nem tudok hinni neki. Meg ugyan akkor mondja mindig hogy legyek melltartó nélkül hogy tudja fogdosni. DE nem értem én ezt. Egyszer szeretnék elmenni plasztikai sebészhez még várok egy kicsit vele hátha tudok hizni és akkor megnőnének a melleim de szerintem ez már későbánat. 21 éves leszek lehet már nem is nőnek tovább a melleim soha. Mit tehetnék? Szeretem a párom és tudom h ő is szeret, de én úgy érzem jobban örülne annak ha nagyok lennének a melleim. Végül is minden pasinak a nagy mellek jönnek be meg a telt lányok. Nem az ilyen kislányos alkatúak mint én. Úgy tűnik.


Esteleg nincsennek valami otthoni módszerek mellnövesztésre?


Köszi a válaszokat.



2019. szept. 17. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%

Csak műtéti úton illetve ha szülsz

Szülés után éri el a mell a végleges méretet ezt egy szülész nőgyógyász mondta egy órán.


Nos a hizással még az a baj hogy nem biztos h mellre fogsz hízni.

Neked ekkora van fogadd el. Ha meg a pasid nagyobb mellű nőket kajtat akkor engedd el és keress olyat aki szereti majd a tenyérnyi melleid.

2019. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Semmi baj az alakoddal.
2019. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
A 70-75B nem pici. Nekem is ekkora és szerintem pont jó, a barátom is szereti.
2019. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

nekem is az ilyen jön be, főleg, ha melltartó nélkül vagy - én is fogdosnám örömmel!


42/F

2019. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#1! Majd még nő szülés után?!😀 Ereszkedik esetleg. Okos orvos (?)!
2019. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hidd el vagyunk páran akik bokondulnak a kisebb mellekért :) ne fossz meg minket tőlük
2019. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A 75B nem kicsi, te viszont nagyon sovány vagy, ha híznál csak 5 kg-t még mindig nem érnéd el az optimális súlyt, de a melled sokkal látványosabb lenne! A párodnak meg tetszel a leírtak alapján, a hízást valószínűleg az egészséged miatt mondja.
2019. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csapdosd varecával. Attól jól megduzzad!
2019. szept. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

#8 157 centis. Egy 170 centis csajnál tényleg kevés lenne. Így szerintem teljesen normális, volt már ilyen magas, és 42-43 kgs lánnyal is dolgom, teljesen arányos volt.


Kérdező: nem kicsi a melled. Olyan fiúval kavarj, akinek tetszel, van akinek épp ez jön be.

2019. szept. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

A történek olvasása közben első körben arra gondoltam, hogy nem teljesen tiszta a csaj agyi működése.


Én, ha valakinek nem tetszenék olyannak, amilyen vagyok, akkor annyira lesz@r.nám, hogy nincs is rá megfelelő szó... :-)


Én példul mindenkit le tudnék gyilkolni aki cigizik, ha magát mérgezi, nem érdekel, de amikor itt bűzölög a szája a közelemben, akkor karóba húznám.

2019. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!