Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj ha csak óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ha csak óvszerrel hatolok be?

Figyelt kérdés
Nálam alap, hogy az egy éjszakás kalandjaimon és a rövid kapcsolatban csak gumival vagyok hajlandó szexelni. Ezt tegnap felhozta egy lány "Jaj nem már majd kirántod időben.". Igazából azért használok óvszert mert a nagy számok törvénye alapján egyszer úgyis becsúszva valami nemibetegség amit nem akarok.

2019. szept. 14. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Okos lányokkal ismerkedsz, gratula... ;)
2019. szept. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed :)Csak ne adj le belőle.

Amilyen suta volt az a lyány, simán össze is szedhetett bármi nyavalyát.

2019. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Így kéne minden normális pasinak csinalnia

Örülök, hogy vannak még ilyen emberek akinek első a biztonság

2019. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes amit csinálsz! Az ilyen nőnek meg tarts egy hatodikos szintű szexuális felvilágosítást, aztán tugdosd ki az ágyadból, mert (szellemileg) gyerekekkel ne szexelj, annyira ne add már alá...
2019. szept. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aztán majd rajtad hajtja be a gyerek tartást mert az is benne van a pakliban. Nagyon jól teszed, hogy nem szexelsz gumi nélkül
2019. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Látom, remek munkát végeztek az óvszergyárak reklámszakemberei. Mindenkivel elhitették, hogy minden vaginában nemi betegségek miriádja áll lesben, és ha nem használ gumit az óvatlan pasi, lerohad a farka. Nos, én 44 éve szexelek, s noha mostanában hűséges vagyok, régen nagy dúlást végeztem a szebbik nem körében. De egyetlen pár perces próbálkozáson kívül soha nem használtam gumit. Köszönöm, jól vagyok. Volt két enyhébb lefolyású gombás betegségem, de egyéb semmi. És tudtommal mindössze egy fiú (ma már férfi) szaladgál a világban az én nem akármilyen génjeimmel, aki házasságon kívül született. Pedig zenész voltam! Minden szombat este más cipelt ágyba. :-))
2019. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!