Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít hogy milyen óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít hogy milyen óvszerrel van az első?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel az első szexre készülünk. Mindkettonknek ez lesz az, de tegnap voltam vásárolni és s a durex mutual pleasuret vettem. Ez ilyen bordázott pontozott. Az a kérdésem, hogy számít ez valamit olyan téren, hogy mivel ez az első jobban fog fájni neki miatta? Illetve azt irjak h kiütések lehetnek meg ilyenek. Ez minden óvszeren rajta van?
2019. jún. 25. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden óvszer bordázott...

Annyira szerintem nem számít, de amúgy sem árt, ah van több is tartalékban! :)


Latexallergiásoknak okozhat kiütést, szóval azért írják rá.

2019. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs közöttük semmi különbség
2019. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Jót vettél, a mutual pleasur belülről benzokainnal van síkosítva, ez késlelteti a magömlést. Nem fogsz leglább 1 perc alatt elmenni.
2019. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!