Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, hogy mostanáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy mostanában főleg ágyakra, illetve komplett hálószobákra maszturbálok? Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Heteró férfi vagyok és a lányokat szeretem... Részben ilyenkor arra is gondolok, hogy az adott ágyon dugok egy lányt, de annyira konkrétan nem képzelem el, elég furcsán inkább az ágyon van a hangsúly...


Ráadásul ilyenkor nem csak szexuálisan vagyok felizgulva, hanem romantikus hangulatom is lesz... Elfog az az érzés, csak azért nem olyan erősen, amit eddig a 22 évem alatt max. 3 lány iránt éreztem, de az csak plátói "szerelem" volt.

És az eddigi szexuális élményeimre visszagondolva, főleg a különböző tapintású ágyak amik felizgatnak.


Mi lehet ez?


2019. szept. 13. 23:57
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ágyfétish - amikor már nem annyira maga az aktus, a szex, hanem bizonyos tárgyak váltanak ki szexuális izgalmat. Ha még kötődik a szexhez akkor nem gond, ha már attól teljesen elválik akkor megfosztod magad a legjobb dologtól a világon (a szextől).
2019. szept. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, többet nem megyek Ikeába...
2019. szept. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy konyhapultos időszakom, ez normális amikor nincs csajod.
2019. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nálatok hogy van ez de én ezt nem tudom átlagosnak nevezni

Hogy lehet egy tárgyra fel izgulni?

2019. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Én meg autókba, tehát, hogy pd motoros autóba rosszabb lehet mint sima mechanikus adagolós tdi-be, vagy z14xe ecotec GM-be üilyen lehet. Kicsit izgi arra gondolni, hogy bele van kalkulálva a szívósor hiba és az ecu a forró motor közelébe van és én abba szexuális tevékenységet folytatok. N motorkodú bmw-be meg még a közösnyomócső jiba miatt forró lenne a hangulat.


21/F

2019. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én húsdarálókra, bárdokra szoktam maszturbálni. Sajnos történt egy kisebb baleset úgyhogy egy ideje szünetelek
2019. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Elég gáz igen, h már nem tudsz mire masztizni. Ennyire felizgatnak a bútorok is?

Hogy mi lehet? ágyfétis, mert vele vagy a legszorosabb viszonyban.

L

2019. szept. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Te beteg vagy nagyon !!
2019. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt, aki kocsikat dugott, benne volt a hírekben is. Elég abszurd. Az embertől semmi sincs biztonságban.
2019. szept. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!