Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha 22 éves létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha 22 éves létemre lassan egy éve nem voltam lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom rá, de nem találok egy rendes lányt sem. Borzalmas ki vagyok éhezve egy női testre, főleg úgy hogy eddig amúgy sem szexeltem sokat, kb 10x.

Ti hogy bírjátok?

A kezem már unalmas, nem elégít ki annyira.


2019. szept. 13. 06:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de ha neked ennyire gáz akkor minnél előbb tegyél ellene.

Próbálkozz be minden olyan csajnál aki bejön neked.

2019. szept. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 évesen 3 éve nem voltam akkor én mit mondjak? :D Annyira rosszul nem bírom, de jó lenne már nagyon egy barátnő és nem csak a testi dolgok miatt. Az utóbbi 3 évben majdnem minden szimpatikus lány akibe belefutottam kapcsolatban van vagy az érdeklődés szikráját sem mutatta felém.
2019. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előtted az élet ez a kis kihagyás semmi!


Ismerkedj, légy laza és hamarosan élvezhtetitek egymást egy aranyos lánnyal.

2019. szept. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!