Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerelmes lehet belém?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lehet belém?

Figyelt kérdés

Kb.2 éve zártam le egy erős baráti kapcsolatot az egyik legjobb fiú haverral. Sajnos nem a legnagyobb békében váltunk el, azóta se szólunk egymáshoz, pedig előtte éjjel nappal együtt voltunk meg szórakoztunk. Máskor is volt már rá példa hogy egy jó barátságot le kellett zárnom de utána senki semmilyen formában nem érdeklődött a másik után. Viszont ennél a fiúnál más a helyzet, ő nem akar békülni velem, viszont még mindig informálódik rólam.

Pl. ha utcán elmegy mellettem alattomosan vigyorog meg nem néz rám, viszont a gálán (ahol ki voltam kicsit szépítve) még akkor is oldalra hajtott fejjel nézett rám amikor ránéztem, pedig látta h észrevettem aztán egész előadás alatt nézett. Miután összevesztünk, egyik ismerősünk mondta hogy állandóan rólam beszél. Már nem vagyunk ismerősök a Facebookon, nem tartjuk a kapcsolatot, de valahonnan a szülei mégis megtudták hogy én melyik egyetemre járok.Pedig ők sem az ismeröseim.

Miért viselkedhet így?



19/L


2019. szept. 12. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg szerelmes beléd. Ha nem szeretnéd kérdőre vonni, próbáld a közös ismerősötök által kideríteni.
2019. szept. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is jól megszívathattál valakit.
2019. szept. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szülei elég egyszerűen megtudhatták hogy melyik egyetemre jársz, ha a fiúk látott előadáson és ott nézett.

Szóval futsz egy szekér után ami nem vesz fel? Ne fuss, ha nő vagy jön majd olyan szekér ami fel akar venni egyébként is.

2019. szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én Pestre járok, ő meg Debrecenbe, szóval nem lát előadásokon utoljára középsuliban látott
2019. szept. 13. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!