Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! A rosszfiúk vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A rosszfiúk vagy a jók jönnek be inkább?

Figyelt kérdés
Miért?
2019. szept. 10. 20:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
6%

Hazugság: a jó pasik jönnek be a nőknek

Igazság: a rosszak jönnek be nekik mert azokat a barátnőiknek mutathatják és arramegy a játék hogy kinek jobb a pasija és irigykedés megy a nők között.

2019. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
a nőknél a párválasztás nem csak érzelmi alapú hanem olyan pasi kell nekik amire mások is felnéznek és irigykednek rá ezért nem jönnek össze a nők lúzerekkel és szűz 20 évesekkel
2019. szept. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a legjobb ha van valamilyen átmenet. Voltam annyira nagyon rosszfiúval, hogy teljesen levitt az életről, és elegem lett belőlük. A csajok nagyrésze rosszfiút akar, de csak kb addig, amíg meg nem tapasztal egy igazi rosszfiút. (Saját tapasztalat alapján.) Viszont azt is tudom, hogy egy túlságosan jófiúval neg unnám magamat, és nem terveznék hosszútávra.
2019. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Már miért kellene hogy egy nő lúzerrel jöjjön össze??????????????
2019. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell sőt jó hogy a lúzereknek nem lesz soha barátnőjük legalább nem szaporodnak, a selejt génjeik nem öröklődnek
2019. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Hosszútávú kapcsolatra és házasságra csak jófiú jöhet szóba, de alapjáraton is azok jönnek be.

Nekem kell a megbízhatóság és a stabilitás, amit csak ők tudnak megadni.

2019. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16%

kijavítom az utolsó válaszát, ha megengeditek.


'

Papucsnak és kasszakiegészítőnek csak jófiú jöhet szóba, de alapjáraton is azok jönnek be, mert szeretem a pénzt.

'

2019. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Gengszterek. :) Ne legyen monogám, legyen nyitott...ne én legyek már a "rosszabb".
2019. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Az életben legyen jófiú az ágyban pedig rosszfiú 😜

Legyen határozott de odaadó és kedves is egyben.

2019. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
32%

A tipikus "nice guy" jön be:)

Ha szimpi arca és valamennyire sportos teste van.

Azért jön be jobban mert a rosszfiúkra eleve "kiül" a szexualitások, ezeknek a srácoknak pedig olyan különleges szexuális kisugárzásuk van, azzal hogy tulajdonképpen nincs. Rejtélyesek, és ha rájuk nézek "de megrontanám" érzésem van. És valahogy ugy érzem hogy A) nem volt meg semmijük; es imadok szüzekkel lenni, B) kib#szott mocskos fantáziájuk van.

19L

2019. szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!