Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha sokat nezek egy ferfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat nezek egy ferfi tanart gimiben, akkor azt fogja hinni hogy teszik nekem?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 17:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*tetszik
2019. szept. 10. 17:06
 2/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy órán nézed, vagy máskor..
2019. szept. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Es en meg azt hittem,h a tanorok csabitjak el a kiscsajokat (mar akivel megesik persze),es forditva ritkan.

De itt mar nem 1x olvasom,h a kis tinik cuppannak a tanarokra !

2019. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem nem tanit. Peldaul szunetben.
2019. szept. 10. 17:08
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát egy idő után biztos feltűnik neki. De ez attól is függ, hogy lány vagy-e, vagy fiú(mostanában már ezt is bele kell venni a számításba).
2019. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Lany vagyok. Mindig tetszett, de miota eszrevettem hogy megnezte a mellem azota megjobban bejon. Csak nem tudom mennyire levagos ha sokat nezem, akkor egyertelmuve valik neki hogy tetszik nekem?
2019. szept. 10. 17:14
 7/15 anonim ***** válasza:

Persze igen észre fogja venni. De nem fog tenni semmit. Ő egy tanár.

Ha meg olyan tanár aki tenne ezért, jobban jársz ha nem lesz semmi.

2019. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazából, ha kapcsolatot szeretnél vele, akkor inkább ne erőltesd. Szinte sosincs jó vége a diák-tanár kapcsolatoknak. (Fun fact: Amúgy a férfiak szinte minden csaj mellét megnézik.)
2019. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A tanár fél pillanat alatt észre fogja venni, ha tetszik egy diákjának - hidd el nem előszőr találkoznak ezzel a jelenséggel. Pláne ha jóképű, fiatal tanár, na akkor kb. minden osztályban vagy 3x.

Egyébként meg nem fogja érdekelni, állj be a sorba, tépj sorszámot és ha "szerencséd" van akkor talán a banketten lesz valami.

2019. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
lehet ezt direktebbé tenni pld: egy röpke kacsintás,egy nyalóka erotikusabb elnyalása,egy apró érintés folyosón,vagy leülsz vele szemben és látványosan szétteszed lábad. jelöld be facen és "véletlenül" küldj egy smiley-t szívecskét,egy röpke sziát,vagy cicis képet.szerintem, ezek célravezetőbbek mint bámulás.
2019. szept. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!