Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szexelt testverrel csupan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szexelt testverrel csupan tapasztalat szerzes celjabol?

Figyelt kérdés
2019. szept. 10. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Unokatestvér nem számít?
2019. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%

Undorító vérfertőzők vagytok..kár hogy nincs már gázkamrás ki végzés az összes fajtalankodót oda zárnám

Férgek vagytok mind

2019. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%

BTK 199. §

(2) Aki testvérével közösül, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő...


Szerintem ritka gusztustalan gondolat...

2019. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mostoha tesóval
2019. szept. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem mi alapján büntetnek meg két embert ilyen alapon. Az már más kérdés ha gyerek lesz a dologból, mert igen akkor büntessék meg, de csak a szexuális aktust büntetni nekem elég furcsa, hiszen felnőtt emberek, amíg másnak nem ártanak vele csinálják.
2019. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Muter nem számít?
2019. szept. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
3, a BTK bizonyos betegségektől szenvedő embereket is börtönbe zár.. pedig én még nem igazán olvastam olyan betegségről, amit a szabadságvesztés meggyógyítana. Pont ellenkezőleg.. súlyosbít, vagy egyéb mentális elváltozásokat szül, a jog iszonyatosan ostoba módon ítél meg bizonyos perifériákat. Sajnos rengeteget örököltünk a zsidó-keresztény kultúrkörből, ideje volna levetkőzni a béklyóinkat.
2019. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat szerzés céljából szex ugyan nem volt, de megnéztük egymást meztelen és megtapogattuk egymás neki szervét még tizen éves korunkban. Ellenkező nemű tesók vagyunk.
2019. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

#5 azért büntetik a szexet is, mert nincs tökéletes védekezés. Tehát a szexeléssel már megadják az esélyt, hogy összejöjjön a gyerek. Persze, lehet többféle módszerrel védekezni, de őszintén, szerinted aki lefekszik a saját testvérével, majd hagyja hogy ez kitudódjon és hivatalos üggyé váljon, az lelkiismeretesen kombinálja a legjobb védekezési módokat? Dehogy...

Igen, el lehet menni esemény utániért és el is lehet vetetni, de elég 5 percet tölteni a Gyerekvállalás kategóriában hogy lásd, sokan minden észérv ellenére szülnek. Lehetne ezt is tiltani, büntetni, de az egy fogyatékos gyereken már nem segít, hogy az anyja két évig börtönben ül. Ott próbálják szabályozni, ahol a legnagyobb az esélye, hogy elkerülhető legyen a baj.


Egyébként nem értem az idegességetek okát, mivel ez a törvény nem túl életszerű. Ha mindkét fél saját döntése, hogy lefekszenek egymással, akkor azt meg tudják tenni titokban, magánügyként. Nem töri rájuk a TEK az ajtót, hacsak nem híresztelik.

2019. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

9# Akkor büntessék azt is ha valaki kést tart otthon. Hiszen az nem segít a megkéselt emberen ha a gyilkosa ül utána egy pár évet. Emiatt sem kéne idegeskedni, hiszen ha nem híreszteled hogy te a 4 fal között késsel vágod a rántott húst, a TEK nem töri rád az ajtót.


Szerintem ugyan az a kategória.

2019. szept. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!