Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs sok tapasztalatom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sok tapasztalatom, ezért elutasítanak és nem tudok tapasztalatokat szerezni. Hogyan törhetek ki ebből?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és eddig életemben összesen kétszer (azaz 2 db) szexeltem (egy tőlem 15 évvel idősebb nővel). Párkapcsolatom még sosem volt.

Nagyon sokszor elutasítanak ha ezt megtudják vagy valahogyan szóba kerül, hogy nem szexeltem már X számú nővel.

És mivel elutasítanak ezért nincs lehetőségem tapasztalatokat szerezni. Ami miatt megint el fognak utasítani és így tovább...


Hogyan lehet kitörni ebből a mókuskerékből?



2019. aug. 23. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Úgy hogy nem ilyen felszínes lányoknál próbálkozol. Ha csak a f4szod kéne neki az ez rég rossz, egy kapcsolatban lehetne együtt tanulni stb de nekik ezek szerint nem ez kell.

Meg nem is értem hogy jön ez szóba, egy kapcsolatban szerintem nem úgy döntött el hogy szeretlek-e hogy hány nőd volt előttem, egy egyéjszakásnak meg inkább hazudj róla, max beégsz.

19/L

2019. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Normális nőnél próbálkozz. Lehet nem fog olyan jól kinézni, de legalább nem utasít vissza ilyen jelentéktelen dolog miatt. Engem az zavarna, hogy tőled 15 évvel idősebb nővel veszítetted el gondolom érzelmek nélkül.
2019. aug. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2


Én tápláltam iránta érzelmeket, csak ő nem táplált irántam (jellegénél fogva erre képtelen is lett volna)

2019. aug. 23. 23:48
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem tápláltál iránta érzelmeket, csak azt hitted fiatal korodnál fogva.
2019. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


Tényleg szerettem volna vele komolyabbat is kialakítani. De ő nem akart velem semmit.


De ebbe most ne menjünk bele itt, kérlek. Ha érdekel írj privátot.

2019. aug. 23. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Felszínes az,aki e miatt utasít vissza. Fiatalabb korosztálynál probálkozol vagy inkább az idősebbeknél?
2019. aug. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Is-is. 20 és 45 közt kb bárkinél. Talán kicsivel nagyobb a 30 fölöttiek aránya, de azért mert a huszonévesek közt kevés az olyan szingli aki nyitott a társkeresésre.

2019. aug. 24. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!