Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Exem anyja folizgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem anyja folizgat?

Figyelt kérdés
Tudom, tok gaz meg minden. Egyszeruen nem tudok mit kezdeni ezzel az emberi vagyammal.. nyugodtan anyazzatok, de szerintetek mi lenne a legjobb megoldas erre? Valljam be neki, h vonzodom hozza? Vagy inkabb hagyjam? De ha meg hagynom kene, akkor h a fenebe verjem ki a fejembol? Utalom, h ezt erzem.. de legszivesebben engedelmeskednek a vagyaimnak. Ezt mar 6 eve erzem. Idaig eltudtam folytani a vagyaimat, de most mar nagyon kikivankozik. Vmiert ugy erzem, h elkene mondanom neki. 23 f _ 45 koruli n

2019. szept. 10. 09:13
1 2 3
 21/23 mantis religiosa ***** válasza:
Veszteni valód nincs. Hajrá!!!
2019. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Aranyapám! 23 éves korodban ott tartasz, hogy elmondod neki. Oké, tegyük fel, hogy elmondtad. Mi fog történni? Mert onnantól nála van a labda, minden lépés tőle függ. Ez a mi időnkben a pasik dolga volt. Ha kell neked egy nő, nem pofázni kell, hanem meghódítani.
2019. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tiprodj rajta. Tedd vagy ne tedd. Én a helyedben mondanám neki hogy beszélnünk kell, de nem itt hanem ott ahol csak ketten vagyunk. Ha kettesben vagytok megfognam a kezét és odanyomnam a falhoz. Itt 10 másodpercen belül kiderül minden vagy pofán vágnak vagy letepik a ruhád. Ha pofán vágnak akkor sincs semmi. Húzd ki magad és add elő tisztán egyszerű szavakkal hogy évek óta egyre erősebb a vágy és meg akarod kapni.
2019. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!