Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Exem anyja folizgat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem anyja folizgat?

Figyelt kérdés
Tudom, tok gaz meg minden. Egyszeruen nem tudok mit kezdeni ezzel az emberi vagyammal.. nyugodtan anyazzatok, de szerintetek mi lenne a legjobb megoldas erre? Valljam be neki, h vonzodom hozza? Vagy inkabb hagyjam? De ha meg hagynom kene, akkor h a fenebe verjem ki a fejembol? Utalom, h ezt erzem.. de legszivesebben engedelmeskednek a vagyaimnak. Ezt mar 6 eve erzem. Idaig eltudtam folytani a vagyaimat, de most mar nagyon kikivankozik. Vmiert ugy erzem, h elkene mondanom neki. 23 f _ 45 koruli n

2019. szept. 10. 09:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

De az nem lenne gáz, hogy rámozdulsz?


Nagyon unatkozhatsz, kedves Kérdező!

2019. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem unatkozok. Kanos vagyok
2019. szept. 10. 10:36
 13/23 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős!
2019. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mantis religiosa ***** válasza:
Csak lesz valamikor név- vagy születésnapja. Köszöntsd meg, aztán majd látszik, mi alakul a dologból.
2019. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Sosem koszontottem fel smsben. Nem lenne fura?:D
2019. szept. 10. 11:09
 16/23 anonim ***** válasza:
De málé száju vagy, hát ha semmit nem akarsz csinálni akkor mit vársz ?
2019. szept. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Jo, oke, majd rairok. Csak az anyja kicsit neheztel ram, mert dobtam a lanyat. Kerjek bocsanatot os egyben, vagy mi?
2019. szept. 10. 12:27
 18/23 anonim ***** válasza:
script-1: egy véletlennek beállított találkozás az utcán,meglepődsz,megörülsz,és meghívód egy kávéra.onnantól lazán beeteted,és megemlíted hogy szívesen megismételnéd, mert roppant kellemes hatással van rád ágyék tájékon. csak ne szúrd el hallod?! :D
2019. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18# te vagy a best of:D ezt bejatszom. Most mar csak varnom kell, h osszefussunk..
2019. szept. 10. 13:23
 20/23 anonim ***** válasza:
Úgy kell intézni a dolgot hogy a közelébe kerülj, és ha vannak jelek akkor bele kell menni a játékba. Kérd meg hogy adjon tanácsot valamilyen lelki dologban és játszd meg a bizonytalan fiút aki úgy érzi h nem elég férfias és nem elég jó a nőknek. Mondd h nem is mindig tudsz szép nők társaságában feloldódni és h most is kicsit feszélyezett vagy, mert a férfiak a szép nők mellett automatikusan rondának érzik magukat, és hogy szerinte mit kéne tenned ahhoz hogy ne jussanak ilyen gondolatok az eszedbe... Ha vevő rá akkor lehet h végig se hagyja mondani máris simogat és megcsókol vagy taperol. Ha dicsér, vígasztal és a szemedbe néz az nem biztos hogy elég. Ha itt megáll akkor vallhatsz neki a vonzalmadról, ha még nem esett le neki. De ha csak simán kedves akar lenni akkor kellemetlen lehet ha letámadod. Bár gondolom egy próbát az is megérne.
2019. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!