Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja azt sok nő, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja azt sok nő, hogy csak szerelemből képesek szexelni, amikor tuti benedvesednének akkor is ha nem a párjukkal szexelnek, hanem egy jóképű csávóval?

Figyelt kérdés
2019. szept. 5. 19:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mire jó ez a képmutatás nekik?
2019. szept. 5. 19:29
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Jó, hát ez ilyen sallang :D

Egyébként meg nagy igazság :D

2019. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Én pl tényleg csak szerelemből vagyok képes szexelni. Nem értem miért olyan nehéz felfogni egyeseknek, hogy ez van akinél úgy működik és nem képmutatás
2019. szept. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem képmutatás. Attol hogy benedvesednek meg nem szexelnek idegen pasival mert nekem kell hozza az érzelem is.
2019. szept. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Na, ja: gyakran van olyan, hogy szerelem első látásra... :D
2019. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit még tanulnod kell a női lélek rejtelmeit! Sok olyan van akikről írsz, de a nők többsége nem ilyen.
2019. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

A szexhez leginkább két dolog kell: szimpátia és vágy. Igen, nem feltétlenül kell hozzá szerelem, de bizalom igen.

Ha eljutnak az ágyig egy "jóképű csávóval" akkor nyilvánvalóan azt kívánják és vágynak rá, ergo "benedvesednek". Ettől még ne gondolja magáról valaki, hogy "jóképű csávó vagyok minden nőt meg tudok fektetni" mert az önteltséget általában egy nő sem szereti.

2019. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Velem csomószor megesik h a boltban / utcán érzem a kémiát egy pasival, ott helyben dugnék vele, ha lehetne. De sztem nézne nemkicsit ha ezt a tudtára is adnám. 😄🙈
2019. szept. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam soha azt mondani h csak szerelemből vagyok képes szexelni a m@sikkal,mert ez nincs így!

De vonzódnom kell a pasihoz ahhoz h tudjak vele szexelni

2019. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Mert a társadalmi elvárás ezt mondatja velük hogy ne bélyegezzék őket mindenféle mocskos ribinek...

35F

2019. szept. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!