Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha magyar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha magyar, polgári családból származó lányként nagyon izgat, hogy milyen lenne a szex egy cigánnyal?

Figyelt kérdés
Nyilván nem akarnék semmi komolyat csak maga a gondolat izgat.

2019. szept. 2. 09:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
33%

Cigányokkal nem érdemes mert utána hívja a "tezsvíreket" is.

Cigány csajokat sajnálom is mert van közöttük normális, de a cigány fiú az csak agresszív lehet.

Nem vagyok rasszista.

2019. szept. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
De gyenge kamu..😆
2019. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%
Nemhiszem h úgy van nevelve egy cigány fiú hogy análisan kötelező megsúgni a nőket
2019. szept. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
6%
Nem a fiúk a lányok vannak úgy nevelve, ha nem hiszed járj utána. Lehet a mai cigányok már nem, de régen azért a család megkóstolta a lánygyerekeket, apuka, bátty és ezt biza análisan kivitelezték, mert ugye azért a szüzesség a cigányoknál nagy becs egy nőnél.
2019. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
14-es azért akad ma is olyan beteg állat, aki a saját gyerekével, testvérével csinálja.
2019. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
#14 Ez komoly????
2019. szept. 2. 11:15
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy komoly különben nem írnám. Teljesen más a neveltetésük és a kultúrájuk. A nők úgy vannak nevelve, hogy a férfi a szent és a férfi megcsalhatja stb. a nőnek ezt tűrnie kell. És mint írtam a szüzesség nagyon nagy becsben van a cigány lányoknál és ezért már korán bevezetik őket az anális együttlétre a családon belül. A szüzesség, pedig a leendő férj kiváltsága lesz.
2019. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Persze...

[link]

[link]

[link]

2019. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
Én egy roma srác f#szat szoptam először. 20 voltam. Jó nagy volt neki
2019. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 17/14-es válaszoló ír, az a múltban valóban működött, hogy most 2019-ben mennyire élhet még ez a kultúra az már jó kérdés, de biztos vannak családok akik tartják a "hagyományt"
2019. szept. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!