Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A magyar milfek nevű oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar milfek nevű oldalon kamu felhasználók vannak vagy létező személyek?

Figyelt kérdés

Légyszi csak olyan válaszoljon aki ismeri az oldalt!!

Ne kezdjetek el gúnyolódni rajtam légyszi!(én sem ismerem igazán ezért kérdezem)



#szex #magyar #MILF #Magyarmilfek
2019. júl. 23. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindegyik kamu.
2019. júl. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Goldengaten hamarabb szerzel valódi milfet.
2019. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamu regek, chatbotok, kamu képek... Az egész a PÉNZLEHÚZÁSRÓL szól.

De úgy sem hiszed el amíg meg nem tapasztalod látom.

2019. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én próbálkoztam és amikor randi címét megadtam, elkezdett értetlenkedni a "csaj". Először arra gondoltam, hogy nem egy nagy észlény... Aztán meguntam és regisztráltam magam nőként is. Akartam tudni, hogy milyen elérhetőséget enged a rendszer. E-mail cím, telefonszám, konkrét cím...

Most már nagyon bánom, hogy nem ezzel kezdtem! :( Sem a női sem a férfi énemet nem találtam! Olyan szinten kamu, hogy az elképesztő. Gátlástalan!!!


Tanulság:

Ezzel a módszerrel kezdj!

Semmilyen személyes adatot képet ne adj meg!!! Ez egy paradox helyzet tudom, de azt is el tudom képzelni, hogy visszaélnek az adataiddal!!!


Ismerkedni a régi hagyományos módszerekkel! :) Ha nem megy kérdezd szüleidet, közeli barátokat, hogy ők hogyan jöttek össze....


Sok sikert kívánok!

2019. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!