Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok fiúk, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok fiúk, ha a barátnőtök három hétre egy fiú cserdiákot fogadna majd félév múlva kiutazna hozzá ugyanennyi időre?

Figyelt kérdés
Több lánynak is fiú jutott, mert náluk sokkal többen vannak, és én is közéjük kerültem.
2019. szept. 1. 16:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Felpofoznám magam hogy ok nélkül vagyok féltékeny.
2019. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
En beszélgetnék egyet a fiuval 4 szem közt utána még kedvesebb lenne veled es távolság tartóbb.:) Persze csak semmi féltékenység.
2019. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem is lesz szex, tuti ki fog lesni fürdés közben, vagy kukkoló videót fog rólad csinálni, a bugyidat kilopja a szennyesből és szagolgatni fogja, meg beleélvezni.

Ez a tudat zavarni fogja gondolom? :)

2019. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%
Háát, mikor nálunk volt ilyen akkor volt 2 lány (amiről tudok) hogy terhes lett 😀
2019. szept. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy valamire való párkapcsolat ott kezdődik, hogy bizalom. Az, amikor valaki csak akkor nem dug félre, amikor szem előtt van, az baromira nem szerelem. Az, amikor valaki csak addig van odáig érted, amikor minden nap lát, az szintén nem szerelem. A szerelem valahol ott kezdődik, hogy nem is akarunk mással lenni, és nem csak azért, mert tiszteljük egymást, hanem mert igaz társak vagyunk. A bizalom pedig az, amikor tudjuk, hogy a másik is így érez.

Hogy mit reagálnék? Hogy érezze jól magát.

2019. szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%
Attól is függ, hogy hogyan néz ki a cserediák. Milyen kaliberű pasi. Ha gyíkarc, aķkor nem aggódnék nagyon. De ha menő gyerek akkor igen. Magánvéleményem, hogy meg fog dugni, vagy valami lesz. Majd megírod hogy mi volt?
2019. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már szakított is a pasijaval
2019. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!