Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok fiúk, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok fiúk, ha a barátnőtök három hétre egy fiú cserdiákot fogadna majd félév múlva kiutazna hozzá ugyanennyi időre?

Figyelt kérdés
Több lánynak is fiú jutott, mert náluk sokkal többen vannak, és én is közéjük kerültem.
2019. szept. 1. 16:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2%
Szét rúgnám mind a kettőnek a seggét.
2019. szept. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben nincs semmi. Cserediakprogram az ilyen. Szerintem jo lehetoseg mert utana kimehet o is es van szallas ismeros akivel felfedezheted a varost, ha normalis csaladhoz kerulsz az baromi jo elmeny. Ha bizol a baratnodben es normalis lany akkor semmi nem fog tortenni. Mellesleg az se biztos hogy egy casanova lesz a cserediakja:D

Es nem tartom valoszinunek hogy egy szobaban fognak aludni. Vagy egy agyban:D altalaban az fogad cserediakot akinek van hova berakni ot, nem egy 1szobas garzonba fogadnak. Szoval ittmindenbizalom kerdese. Attol hogy nala lesz valaki nem fog torvenyszeruen megcsalni teged:)

Ui.:Bocs most vettem eszre hogy te vagy a lany, nem a fiu:D szoval nem irom at rad az egeszet bocsi de ertsd ugy h hozzad szol:D

2019. szept. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Most ezen szerintem semmit nem kell túlreagálni. Nem csak lányokkal beszélhet a barátnőd. Csak azért, mert elszállásol vkit. Na és akkor mi van?!
2019. szept. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem dobod ki előtte a baratodat?

Te is tudod hogy már csak nyűg

2019. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%

Úristen!Van barátnőm ,van barátnőm!

Halljátok?BARÁTNŐM VAN!

2019. szept. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem is lesz szex, tuti ki fogja lesni fürdés közben, vagy kukkoló videót fog róla csinálni, a bugyiját kilopja a szennyesből és szagolgatni fogja, meg beleélvezni.

Ez a tudat zavar gondolom? :)

2019. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Megfenyegetném mint állat!! (a nőmet is meg a gyereket is)
2019. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, nem írtam le bocsi.
2019. szept. 1. 17:46
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8:

A kérdésből kiderült. Csak hát kell(ene) egy 90-es IQ hozzá.


A kérdéshez:


A cserediak iránt érzel vonzalmat? Őszintén!

2019. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem érzek, kedves és jól elvagyunk neten beszélve de ennél semmi több.
2019. szept. 1. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!