Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan hogy szopás közben ment el a srác? Milyen volt mikor? 24f

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Èn úgy tudtam a szopásnak az a lènyege, hogy orálisan kènyeztetem azt akit szeretek, amit ő (jobb esetben ) èlvez aminek eredmènyekèpp elmegy. Tehát èrtelemszerűen a dolog velejárója...
2019. szept. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze:D van aki nehezen megy el oraltol, van aki konnyebben. Multkor volt egy srac aki par percig birta csak visszafogni, lattam hogy nagyon nehez neki huzni. Hizelgo volt, jol esett hogy ennyire elvezte. Van olyan lany aki igenyli hogy szoljon a srac mielott beleelvez a szajaba, jobb ha nem meglepeteskent eri, lehet nem akarja lenyelni stb. Nekem nincs bajom a sperma izevel es szolni se kell feltetlen mert en elore erzem mikor megy el a pasi. Viszont nem nyelem le akarkinek
2019. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Kretén.
2019. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. Nem szolt és a legszarabb élményem volt utánna egy jó darabig elutasítottam az orált és én se kértem belőle
2019. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!