Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy vallásos csaj (főleg Jehova Tanúi tag, vagy hitgyüli tag) szexmániás legyen?

Figyelt kérdés
Ismertek egyáltalán ilyen csajokat, akik valamely "népszerűbb" újkeletű keresztény vallás tagjai, ám valójában nagy mértékben a szex körül forog a magánéletük?
2019. aug. 31. 23:22
1 2
 11/17 Lazy Lover ***** válasza:
Épp ezért csinálják sok anyuka mondta azért nem tilt dolgokat mert annál jobban csinálják a gyerekek
2019. aug. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elképzelem amint a pap gyóntatja őket ..... ! Húúúú!
2019. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt jehova tanúja csajom, előtte a párja volt meg, akkor láttam háttérképen , hogy ezek jehovák, meg milyen kis rittyós a csaj, háát nem tévedtem, még le is nyelte (a srác nem). Lehet kamu? Hmmm mindennek ügye kialakúlt dogmák szerint kell zajlania.. háát lehet kamu, de dupla halu lett volna? Nem drogozok.
2019. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Előző, el tudom képzelni simán amilyenek.
2019. szept. 1. 01:43
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek egy ilyen csajt mondjuk ő katalikus, meg olyan gimibe is jár, de simán túltesz a szexuális étvágya a környékbeli csajokon.
2019. szept. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori. :P Én is ismerek pár ilyet.
2019. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

És szerintetek miért csinálják, hogy hazugságban élnek?

Nem hogy a vágyaiknak élnének, ehelyett ringatják magukat egy ábrándban, ami sosem volt igaz.

Ha van is valamilyen felsőbb hatalom, akkor ők az utolsók közt vannak az álszentségük miatt.

2019. szept. 1. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!