Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk! Ti tényleg szoktatok...

Tanúk! Ti tényleg szoktatok romantikus filmeket csinálni? 😍

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
2016. júl. 20. 21:27
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Szervusz.


Kíváncsian várom, mit találtatok ki, a Tanúk ellen, vajon melyik "bűnt akarjátok ránk olvasni

2016. júl. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom ,előbb linkeltem amit elvileg amerikai tanúk csináltak.
2016. júl. 20. 21:30
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Nos úgy látom, hogy a jw.org honlapról valaki a youtube oldalára át tette a Tanúk által készített filmet.


Nos romantikusnak mondható, de a készítők, másra szeretnék a hangsúlyt fektetni.

2016. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%

A Tanúk sok filmet készítettek, amiben a Biblia alapelveinek kidomborítását szeretnék hangsúlyozni,az élet különböző területein.

ez legyen család,gyermek nevelés, párválasztás, vagy bármely területe az életnek

2016. júl. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#2

Most pofára estél a felesleges és gyerekes kirohanásoddal.

2016. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan már utolsó ,a 27%-os tanúról van szó, mit vártál? Önmagához képest jól teljesít, én azt hittem mindenki mást gonosz hitehagyónak állít majd be, aki bár ismeri az igazságot, tudja, hogy az za igazság, de mégis szüntelen, még alvás közben is csak azon munkálkodik, hogy azt lerontsa.
2016. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!