Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a legszexibb női alak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a legszexibb női alak a férfiak számára? Ő a férfiak vágyálma?

Figyelt kérdés

[link]


Hány ilyen nőt láttatok eddig élőben?



2019. aug. 28. 19:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hogy "még ő sem elég jó?" Nekem a hétköznapibb, természetesebb nők jönnek be. Szét van photoshoppolva, az arca tiszta vakolat, és nekem nem tetszik az ennyire sportos test. Szóval tiéd lehet. :D És igen, sok ilyen nőt lehet látni, sok plázacica van.

6-os voltam.

2019. aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Ti nok ennyire hulyek lennetek???? agyam eldobom...
2019. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
28%
Nekem igazi álom nő lenne! Sajnos nem sokat látok ilyent, és megismerkedni sem sok esély van rá. Ők nem igazán állnak szóba a magamféle pasikkal.
2019. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Most mi van veletek? Azért nem kellene csak, mert mutogatja magát vagy mert túl jó nő hozzátok?

Ha a szomszéd lány lenne szolid viselkedéssel, akkor kéne mi?

2019. aug. 28. 20:46
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Így néz ki valójában. Photoshop nélkül egyből eltűnik a darázsderék. Nem fogom fel, hogy a buta emberek miért dőlnek még mindig be ezeknek..

2019. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

Inkáb az ilyen magas, teltebb alkat jön be


[link]

2019. aug. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
83%
Van ettől jobb, szebb.
2019. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
75%
Fullos teste van de olyan ostoba feje van hogy nem kellene max egy éjszakára. Ez nekem pl túlságosan mű nő, ez inkább sztereotípia alapján a férfiak álma, látványnak tökéletes de a valóságban nem annyira állja meg a helyét.
2019. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%

1. Nekem nem kéne. Egy az hogy nem jön be a liba, de a másik hogy eleve nem tetszik ha egy csaj ilyen és ehhez hasonló módokon reklámozza magát más pasiknak.

2. Kezd elegem lenni ebből a mentális gimnasztikából amivel ti nők addig csűritek-csavarjátok amiről éppen szó van hogy mindegy mi mit mondunk sz.rul kéne éreznünk magunkat.

Egyik azt írja: "azért maradtok -szüzek mert ilyen lányokat akartok." Rögtön azt akarja hogy mi legyünk a rosszfiúk mert az ő megítélése szerint mi ilyenekkel akarunk lenni (pedig ő előtte mindenki fikázza ezt a testalkatot).

Erre a kérdező: "Még ő sem elég jó?" Szóval ha nem felel meg nekünk ez a csaj az biztos azért van mert telhetetlenek vagyunk :D

Uraim, nincs már mit írnunk ide, ha tetszik nekünk ez az instagram-liba ha nem szégyeljük magunkat :D

2019. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
17%
Sokra megy a testével, ha nem tud majd nekem ebédet főzni....
2019. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!