Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha egy idegen srác ezzel a szöveggel lépne oda hozzátok az utcán? "Álomszép melleid vannak. "

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 20:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én kiröhögnélek :D bocsi, de ez annyira szánalmas próbálkozás. Akkor inkább mond azt, hogy szépek a szemei vagy valami, de ez így nagyon gáz
2019. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Meglepődnék, mivel szinte teljesen lapos vagyok. Ha kivágott felsőt veszek fel akkor is csak egy síkság látszik középen (mindenféle túlzás nélkül) :D
2019. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
33%
Figyeled a magyar mentalitást: büntetni, aki mwgdicsér valakit (pofon). De why? 😃
2019. aug. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Egesz eletemben a mellemen csamcsognak a himek

Szal mar hidegen hagy a dolog

Ha nyomul akkor valszeg vagy kioaztanam h es elkuldenem a busba vagy behuznek neki egy magyot.

2019. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes...

Az egyetlen lány, akit ma megnéztem (nagyjából fél órával ezelőtt), nem "álomszép mellekkel" hívta fel magára a figyelmemet, hanem az álomszép önmagával. Ráadásul még csak ki sem voltak rakva, mert egy színes csíkos hosszú, a derekánál összekötött ruhát viselt, ami számomra valahogy még különösebbé, vonzóbbá tette őt. Nem is bírtam levenni a szemem róla jó darabig, sokáig néztem a hídról a villamospótló buszra várva.

Látjátok? Még csak nem is kellettek hozzá önmagában a mellek.

2019. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném és mennék tovább.
2019. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válaszoló, nem egy "vérjolika".
2019. aug. 27. 22:21
 18/23 A kérdező kommentje:
Ha kapsz egy bókot, merj neki örülni, köszönd meg és mej tovább. Ennyi. Magyar nő: mint a dúvad, mint a vércse, vijjog, vergődik, hisztizik.
2019. aug. 27. 22:22
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönne be , miért ponnt a mellem ?
2019. aug. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a vérnő szó megalkotója?

Akinek az apja Gézuka bácsi?

2019. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!