Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha alacsony vagyok, ronda...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok, ronda arcra, és csak 13cm a péniszem, lehet barátnőm? Nem bombanőre vágyom, csak egy átlagosra.

Figyelt kérdés

2019. aug. 26. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Na szerinted?? XDXDXDDXD
2019. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Lehet. És itt most sok ember le fog hurrogni, meg közli majd hogy esélyed sincs, pedig de. Nem egy olyan pali, illetve csaj szaladgál az utcán akire én azt mondanám, hogy na vele tuti nem, még is ott van mellette a párja. Szóval ne a gyk-os id*ótákból indulj ki, mert nem érdemes.
2019. aug. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy lehet. De ahhoz elobb el kene felejtened ezeket az onertekelesi problemaid es igenis magabiztosan odamenni beszelgetni egy lanyhoz. Igy lehet eselyed igen
2019. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Ne álltassátok már szerencsétlent XD így is van elég baja.
2019. aug. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%

Sose lesz csajod. Kezdj el pasizni inkább..!! ;)

31N

2019. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Értjük 53%-os, hogy egy ny*m*rult ember vagy, akinek az életben nem lesz emiatt senkije, mert ez a legnagyobb öröme hogy itt leh*z embereket, de legalább bar*mságokat ne beszélj már.
2019. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jott par nyugtato valasz,de par felkavaro is...Esetleg kuldhetek kepet priviben,de borzaszto rondabak erzem magam arcra.:(
2019. aug. 26. 18:52
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem küldhetsz nyugodtan. Amúgy is, az ember magával szembe mindig kritikusabb.
2019. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Lehet. Kezdjük ott, hogy a 13 cm nincs a homlokodra írva, s egyébként sem a mérete számít, hanem az hogyan használják.

Folytassuk ott, hogy szerinted nem megnyerő a külsőd. Egy ember nem csak a külsejéből áll, igyekezz kompenzálni más tulajdonságokkal, legyél más módon megnyerő a nők, de legfőképpen majd annak a számára aki a kiszemelted.

2019. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
6# csak a a kérdésre válaszoltam te idióta...
2019. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!