Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szeretitek, ha buliban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szeretitek, ha buliban tánc közben megfogják a femeketeket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor már néhány perce táncoltok és mondjuk azene egy lassabb részénél a fiú lenyúl.

Izgató vagy túl rámenős?

Ha szeretitek, hogy a legjobb, hogy fogja meg?



2019. aug. 23. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem izgató és szeretem is, persze ez nem azt jelenti hogy le is akarok vele feküdni 18/l
2019. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem! :)
2019. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, ki az a fiú.
2019. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem izgi, utána már nem gáz ha én is letapizom a farkát... ;)
2019. aug. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú vagyok, ha egy lány szeretné, hogy megfogd a seggét, azt érezni fogod, mert magától fog hozzád közeledni, dörgölőzni stb. Ha úgy táncoltok, mint a 70-es évek filmjeiben, két lépés távolságra egymástól, akkor ne fogd meg.
2019. aug. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem mert átlagban pont azok a pasik próbálkoznak be akik nem jönnek be. 22/L
2019. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Micsoda?? Most lesokkolodtam hogy itt tobb lany is azt irta hogy persze fogdosd csak.... konkretan par perc tanc utan?? Hat engem csak ne fogdosson senki meg ha egy felisten vagy akkor se. Lehet tancolni a derekam megfoghatod vagy a karom de a fenekem meg a mellem es tarsait nehogymar elkezd fogdosni tejoeg. Mondom ezt ugy hogy en egy nagyon nem prud lany vagyok.. kiegek hogy itt ennyi ribizli van hogy 2perc ringatozas utan mar minden mehet..
2019. aug. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Engem ne fogdosson senki.
2019. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!