Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a lányok nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a lányok nem élvezik a szexet, nem tudnak orgazmust elérni, csak van bennük egy megfelelési kényszer?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki veled fekszik le, arra igaz.
2019. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
A lányok is élvezik a szexet, van orgazmusuk is. ( nem mindegyiknek van vaginális, de csiklóval elert mkinek lehet )
2019. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En meg nem szexeltem.Csak sok helyrol hallottam.
2019. aug. 22. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nagy baromsagot hol hallottad?

Élvezem es igenylem a szexet. Képes vagyok elevezni is.

Nyilván ha rossz a szex akkor nem élvezzük.

2019. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A lanyok is elvezik a szexet, sot kepzeld el.. orgazmusok is van

Bar igaz nem mindenki kepes huvelyi orgazmusra, de csiklo orgazmusra azert mar igen

2019. aug. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezd meg azt a nőt, akit kedd éjjel hajtottam csapágyasra!

Mindent összespriccelt a szobában, és a végén már csak önkéntelen remegések közt az agy közepén annyit bírt kinyögni, hogy ha hozzáérek most bárhol, akkor megöl...


4-ig számolta az orgazmusokat, utána elveszítette a fonalat.


31/F

2019. aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De akkor miert irja itt minden no h nincs orgazmusuk?a ferfiak mindig azt irjak h ok nagyon jok az agyban.Fura....
2019. aug. 22. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen “minden “ nő? :)

És a férfiak ált.hencegni szoktak. Dehogy írja le,hogy egy rakás sz@r r vagyok az ágyban ....

De azért mindig vannak ügyeskezűek és egyebek :)

2019. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, a Gyakori szexualitás kategóriája tele van hazudós kisfiúkkal. Ne higyj el mindent.

A nők élvezik a (jó) szexet, talán jobban is, mint bármelyik fiú. Ugyanakkor a megfelelési kényszer létezik, csak nem szexuális, hanem lelki egészségi kategória. Szerencsés esetben kinövik, elhagyják, és megtalálják azt a partnert, akivel nem kell mímelni.

2019. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

A nők élvezik a szexet és van orgazmusuk, még ha nem is mindenkinek hüvelyi úton.

Azért látsz itt ilyen sok hasonló kérdést, mert ugyebár eleve az tesz fel ilyen típusú kérdést, aki ilyen jellegű problémára keres megoldást. S remélhetőleg talál is, a többségüknél egyáltalán nem olyan súlyos a gond, mint amilyenek elsőre hiszik.

Azt a másik x százezer nő kérdését nem látod, mivel nincs ilyen gondjuk így nem is tesznek fel róla kérdést.

2019. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!