Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek erről mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
"Én nő vagyok és abszolút osztom a nézeted. Aki nőként azt írja, hogy “szerinted érdekel valakit a méret?”, az nem nő :D Ugyanis teljesen más érzés egy kis farok, egy közepes meg egy nagy. Nekem a nagy a legjobb, 18-20 cm, a 15 cm alattiak sok esetben kicsúsznak, vagy ha nagyon nedves vagyok, kb nemis érzem őket. Méghogy nem számít...persze sok nőnek tényleg mindegy, mert csak az számít nekik, hogy legyen valakijük."

2019. aug. 22. 10:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Én egyet értek veled , annyi kulonbséggel hogy 16-20 kozott az ideális nekem, a kisebbet is élvezem de nem olyan intenzív
2019. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
En az átlagos méretet szeretem. Nem akarok nagy mérettel szexelni.
2019. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg elegge erdekes megnyilvánulás.

En se kezdem ocsarolni hogy neki a nagyobb méret a jo. Ugyanúgy ahogy a pasiknak különböző méretű a farkuk ugy nekunk se egyforma a huvelyunk hossza.

2019. aug. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Osztom a véleményed .

Persze hogy számít a méret .

15 alatti csak úgy marad meg ha nem igazan vagyok nedves mert amúgy meg kicsúszík a legkisebb 14 volt. Kb mintha szárazon dugtam volna fel egy tampont.


A 20-as nekem már sok azért nem kel a méhszájamba tólni..

Szóval a kettő között az ideális úgy 15-18cm ig..


De hogy együtt legyek valakivel csak azért h legyen valakim az gáz. Inkább maradnék szingli de akkor élvezem is a szexet .

2019. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Szeder Malna.En csak ideztem ezt a szoveget,azert van idezojelben!!
2019. aug. 22. 10:20
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Ezt, hogy nem számít a méret, kisfarkú férfiak mantrázzák, magukat nőnek kiadva.

Valóban nevetséges, amikor a "nők nevében" nyilatkozza valaki, hogy márpedig elég a 8 centi, mert annyira van a G pont meg a többi.

Azért ez nagyon nem így van, ettől még nem lesz elég a 8 centi.

Nálam is 16 fölött kezdődik az ideális, de ne legyen nagyobb 20 centinél.

2019. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Én fiú vagyok.

Megmondom őszintén mikor a kezemben fogom, nem tűnik nagynak, sőt sokáig én is bizonytalan voltam és szerettem volna, hogy nagyobb legyen. Akkor jöttem rá, amikor az óvszer méreteket nézegettem, hogy hoppá, lehet 64-es óvszert kell húzzak. De nekem nem tűnik nagynak. Ebből kifolyólag gondolom úgy, hogy a néhány lányoknak miért nem igazán tetszik a kisebb, vagy éppen nem igazán élvezik. Ha valaki bírja a nagyot, akkor nyilván jobb érzés neki és olyat szeretne majd mindig.


Méretem 17-18cm között változik hosszra és 4,7-5cm vastagság (14-14,5cm kerület).


(Szoktam írni itt GYK-n mikor valaki kérdezi tehát előfordulhat máshol is, hogy leírtam, nem mindenkinek ez a mérete...)


24/f

2019. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Igaza van a csajnak!
2019. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%

Osztom a velemenyet annyiban h a meret szamit. De nem altalanossagban hanem egyenileg.

Neki a hosszabb a jo masnak siman eleg a 13cm is.

Szoval a meret csak a kompatibilitas miatt szamit. Mas esetben nem.

2019. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem ezt az állandó méret problémát. Van akinek a nagy a jobb, van akinek a kicsi, van akinek a vastag a jobb, van akinek a vékony. Nem lehet és nem is kell mindenkinek megfelelni.

Meg mindig csak a pasik mérete jön szóba, pedig a hüvely méret is számít, ráadásul azon még változtatni is lehet egy kis tornával, nem mint a pénisz méretén.

Nőknél is van optimális méret, ami picivel jobb a többinél, pasiknál is van ilyen nyilván, minél szűkebb annál jobb (persze csak annyira hogy azért beférjen).

A pasik se hagynak ott valakit azért, mert uh én most jobban örülnék egy picit szűkebb csajnak, ahogy normális nők se hagynak ott valakit azért, mert ők most örülnének egy 2 centivel nagyobb faroknak.

De ha valaki picit méret érzékenyebb, hát istenem hajrá, ember van bőven, mehet a következőhöz, nem kell ezt felfújni.


Mellesleg a kicsúszik dolog hülyeség, össze kell szokni. Egy 20 centis után lehet hogy a csaj nagyobbakat mozdul rá aztán persze kicsúszik, meg lehet hogy a pasi is bénán használja.

A nem érzem dolog meg vastagság (vékonyság) miatt van, erre van az intim torna vagy a partner csere.

2019. aug. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!