Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy kezelitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy kezelitek ha megbámulnak titeket?

Figyelt kérdés

Itt elsősorban olyan helyeket értek amikor bikiniben/fürdőruhában vagytok.

Mindig is magas, vékony alkat voltam. Utáltam strandra meg ilyen helyekre járni, mert furcsán mutattak rajtam a fürdőrucik. Ilyen tipikus se fenék-se mell alkat voltam. Viszont kb másfél év alatt nagyon sokat nőtt a mellem.(A-ból C kosár) Híztam is valamennyit, a fenekem is nőtt. Elkezdtem edzeni járni. Kerekebb lett a csipőm, laposabb a hasam stb. Az arcommal soha nem volt semmi bajom, azzal mindig is elégedett voltam. Mostmár nagyon sok pozitív visszajelzést kapok, olyan pasiktól is, akiktől álmomban nem gondoltam. Ezzel nem dicsekedni akarok, csak kissé jobban megértetni a helyzetet. Szóval ennek ellenére, sosem tudom hogy "kezeljem" ha megbámulnak. Általában ha látom hogy egy pasi végigmér, akkor rögtön elpirulok, meg olyan! "gázul"érzem magam. Ha valaki bókol nekem, én akkor is szégyenlős leszek, pedig a barátnőimmel/fiúbarátaimmal nem vagyok ilyen,mégha az alakomat dicsérik sem. Mondta már nekem pasi hogy jól áll ez a babaarc-"bombatest" - kislányos pirulás kombó, de engem ez idegesít.

Szerintetek mit tudnék tenni ellene?


2019. aug. 20. 17:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#10

Nem, nem szedek semmilyen hormont. Szerintem 18 évesen teljesen természetes hogy fejlődik a mellem:)

2019. aug. 20. 18:29
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Rendben:)
2019. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%

18 évesen még elmegy, hogy az agyad még nem fejlődött ki teljesen.

De most már azért lassan megpróbálhatnád ezt is rendbe tenni magadban.

NAGYON fontos dolog az, hogy megbámulnak a férfiak, mivel így van esélyetek párt találni.

Nem?

2019. aug. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

utálom ha a csajok kipakolják a mellüket, a seggüket, aztán ide jönnek panaszkodni, hogy a csúnya bácsik és az ifjú hímek megbámulják és beszólnak...

(Kipakolni lehet, de a bámulásért nem jár panaszkodni!)

2019. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok nő elvárná, hogy csak a "jópasik" nézzék meg. Az ellen nincs ám kifogásuk, akárhogy is bámul!

Ezért pakolják ki mindenüket, hátha szembejön egy.

A többi meg takarodjon a fenébe, és ne bámuljon!

2019. aug. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

Én mindig kellemetlenül érzem magam ha bámulnak. De ehhez az is hozzájárult hogy szinte senki se teszi ezt diszkrét módon, hanem megfordul, kacsintgat, fütyül. Nem vagyok kutya hogy arra reagáljak. Igenis zavar, hogy mindegy mi van rajtam (eovidnadrag, hosszunadrag, szoknya, hosszú ruha), amint elhaladok előttük, látom hogy fordulnak utánam és bámulják a seggem. Szerintem nekik kellene rendbetenni a fejükben levő dolgot.


Egyszer jött oda hozzam egy srác, megjegyezte milyen csinos vagyok. Mivel volt barátom ezt közöltem is vele, aranyos volt, megértette. Az például jól esett, mint bók. De ez az alpári beszologatas és bámulás nem pont az, aminek segítségével párt találok... 22L

2019. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A "bámulás" teljesen természetes érdeklődés, csak nem a legjobb a szóhasználat!

A primitív beszólás annyi a füleimnek mint a légy zümmögése.

2019. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!