Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Távkapcsolatban élők, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, hogy oldjátok meg, ha már nagyon ki vagytok éhezve?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja nem láttam a barátomat :( Nagyon hiányzik minden értelemben, természetesen a szex is, de nem fogom megcsalni. Frusztrált vagyok, mert előtte 2 évig együtt éltünk, gyakran szexeltünk.

22l


2019. aug. 20. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ezér nincsen semmi értelme a távkapcsnak. Vagy költözzetek össze, vagy legyen vége. Így csak az idő telik el rajtatok, amit később nagyon fogsz sajnálni.
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ezért*
2019. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani, higy nincs értelme. Nem távkapcsolatban kezdtünk és nem is tart örökké. Az ember a párját nem dobja csak el, mint egy rongyot.
2019. aug. 20. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Megpróbálom lefoglalni magam mással. Esetleg telefon vagy kamerán keresztül elvagyunk, de az nem az igazi. Ilyenkor marad, hogy lefoglalom magam mással és azt az energiát amit a szexbe ölném, mondjuk sporttal vezetem le.

25/L

2019. aug. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Maszturbálj. Nem egyértelmű?
2019. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nekem marad a maszti, vsgy a futás
2019. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utazz ki hozzá, nekem is olyan a munkám, hogy sokat vagyok úton, ezért ha több, mint 2 hétre vagyok távol, akkor küldöm a kisasszonynak valamelyik hétvégére a repjegyet, aztán kimegyek érte és élvezzük egymást, meg ő is kicsit kimozdul.
2019. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!