Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen alakú péniszek voltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alakú péniszek voltak eddig bennetek?

Figyelt kérdés

2) Milyenből mennyi volt nektek eddig?

3) Hús/vér?

4) Melyikkel volt legjobb a szex? (Jóhiszeműen feltételezem, hogy kellő körültekintéssel, és szakértelemmel használta a gazdája).


Az összehasonlításnál ne feledkezzünk meg a méretkülönbségből adódó élvezeti többletről sem.

Kort is kérek.



#péniszformák
2019. aug. 20. 01:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Pénisz alakú péniszek.
2019. aug. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Bennem eddig rombusz ès deltoid alakú, de minden álmom egy palalalogramma ès egy hatszög akinek ilyen van jelentkezzen!
2019. aug. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

Milyen alaku hm?


Haromszog is volt, meg ilyen cikk cakkos 18/L

2019. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

És ha nem szűz tini vagyok, akkor maradhatok?

A pénisz alakú péniszek ellenére is?

2019. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%

Hogy kell meretet szamolni?Pitagorasz tetellel esetleg?


Lanyok,kerlek segitsetek,nem megy.:(

2019. aug. 20. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

01:52-es!


Akkor most teljesítem az álmodat: A rombusz az egy speciális paralelogramma! Szóval megjárt már téged a nagy álmod is. Ehhez mit szólsz?

2019. aug. 20. 01:55
 7/14 anonim ***** válasza:
40%
🤣🤣🤣
2019. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
13%

#8 Akkor most hagyd beken a csajt.


Vagy ennyire beragtal ra,mert van sajat velemenye?:)


#Nemlehetsajatvelemenyed

2019. aug. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nade

Hippi odavág rendesen.

Minden nő belészeret.😂

Habár ha ennyire védi őket nem csoda


A hétvégén hány szeretlek hippi-s kérdést töröltek🤤

2019. aug. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Nincsenek megszólítva nemek, tehát a kérdés rám is vonatkozik. Kérdés, mit jelent, hogy bennem? Ha a saját testem része, akkor végülis bennem (is) van, hiszen minden létező fizikai test lényegében önmagában van, amíg el nem választják magától. Hogy milyen alakú, azt leginkább úgy tudnám definiálni, hogy két gömb alakú és egy hengerhez hasonló rúd, melynek magassága lényegesen nagyobb a gömbök átmérőjénél, ilyen 8==D szerű. A hús/vér közül ha már választani kell, akkor szerintem inkább hús, mint vér. Egy db-ot volt szerencsém eddig csak próbálni, így a 4. kérdésre is egyértelmű a válaszom, a jelenlegi, első és utolsó (legalábbis nálam). Kor: 36 év (nem az én korom, de valaki másé)
2019. aug. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!