Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit csinálnátok az én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok az én helyemben?

Figyelt kérdés
40 - éves férfi vagyok , kellemetlen , de sajnos a páromat már nem vagyok képes szexuálisan kielégíteni ! Nagyon szeretem őt , meg hát ő még csak 35 - éves ,ezért nem szeretném ha ennyi idősen le kellene mondania a szexről ! Együtt szeretnék maradni vele , van két kiskorú gyermekünk is ! Beszéltem párommal , hogy szerintem megoldhatnánk ezt a kellemetlen helyzetet , még ha nem is könnyű ! Javasoltam neki a vibrátort , de azt mondta az neki túl mű lenne , neki igazi farok kell ! Ezért ara gondoltam , vannak olyan netes oldalak , ahol párok keresnek maguknak férfit harmadiknak s mi lenne , ha én , vagy mi is keresnénk a párommal egy számára szimpatikus férfit , aki helyettem részesítené mennyei élményben ?! Akár rendszeresen is , napi szinten , mivel nem szeretném páromat megfosztani ezektől a csodálatos élményektől ! Szerintetek ez jó ötlet lehet ?
2019. aug. 18. 00:25
1 2
 11/17 Spiritrobber ***** válasza:

Ezt vele kell megbeszélned nem velünk.

Ha neki ez így rendben van miért ne mennétek bele?


Ugyanakkor fura, hogy az orvos eszedbe sem jutott ha már egyszer ennyire kívánod evidens lenne....

2019. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De eszünkbe jutott az orvos is !
2019. aug. 18. 02:17
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha kamu ha nem ez akkor is szar.. :D És való életbe is ilyen ember szeret egy nőt, a nő meg az ilyet aki másik csávót szerezne neki.. Röhej ez a mai világ, f.*sznak születtem ide és éltem 18 évet ha semmi értelme nem volt..
2019. aug. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Mutasd a feleséged, én megdugom neked! :)
2019. aug. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utológushoz kéne elmenni előbb.
2019. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképp menj el dokihoz. Ne mondj le a szexről, csak azért mert párszor lelankadtál. Ez megesik. Sok oka lehet. Stressz, prosztata gondok stb

A párod viszont lehetne megértőbb is, és nem kellene h kinevesen téged!

Neki sem esne sztem jól, ha kinevetnéd.

Lány

2019. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát 40 évesen mégkorai lemondani a szexről szerintem. Valóban el kellene menni dokihoz, bár lehet lelki oka is a dolognak, de próbáld ki azt a bizonyos kék tablettát, ha hatásos lesz, az vissza állíthatja az önbizalmad és akár meg is szűnhet a probléma.
2019. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!