Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ha el akarnána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha el akarnának adni szexrabszolgának?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy könyvet, aminek az a lényege, hogy egy pasi elrabol egy csajt, kiképzi szexrabszolgának, hogy eladja egy gazdag fegyverkereskedőnek. Mit csinálnátok ha ti kerülnétek ilyen helyzetbe. Tudom, ennek viszonylag kicsi az esélye, meg ne adj isten hogy tényleg megtörténjen, de kíváncsi vagyok a válaszokra.

Tegyük fel hogy kb 10% esély van a kiszabadulásra. Meg hagyjuk azt a választ hogy megpróbálnék elszökni, mert az természetes.


2019. aug. 11. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Hát megmondanám, hogy részemről oké a szexrabszolgaság, de csak jónőkkel vagyok hajlandó lefeküdni.
2019. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Nem hiszem hogy ott te irányíthatnál.

2019. aug. 11. 10:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy nő először ellenállna aztán szép lassan beletörődne a sorsába
2019. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen helyzetben semmit nem tudnánk csinalni. Megprobalnek megszokni de keves lenne ra az esély.
2019. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Igen, megpróbàlnàm èlvezni ha nincs màs lehetősègem.
2019. aug. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Falloszokat ennék!
2019. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnám megölni álmában azt a pasit aki elrabolt. Ha már eladott, akkor megpróbálnák a pasi kedvére tenni, elérni hogy megkedveljen, és megöletném vele azt aki elrabolt. Utána meg ha szerencsém van, akkor rámun, ha nincs szerencsém, akkor is megpróbálnám elérni hogy megkedveljen, és életem végéig/ameddig ott vagyok jól bánjon velem.
2019. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden a körülményektől függ. Ha semmi reális esély nem lenne a szökésre, akkor még akár bele is törődnék. Ha jól bánna velem, megtennék neki mindent amit akar. Ha rosszul, leharapnám a farkát. Nyilván kinyírna érte, de lehet jobb is lenne mint évekig szenvedni.

21L

2019. aug. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb megölném magam. Nem élet az olyan. F
2019. aug. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tűrném, a túlélés érdekében. Igyekeznék "jó" lenni, hogy ne legyen rosszabb a helyzetem (fizikai bántalmazás, éheztetés...)


Közben tervezgetném, hogy hogyan növelhetném a szökésem sikerének esélyét.


Olvastam A Szoba c. könyvet, na az is elég durva volt... csajt elrabolták szexrabszolgának, születik egy fia a pasitól, az ő életüket és szökésüket meséli el.

2019. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!