Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok ha el akarnána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha el akarnának adni szexrabszolgának?

Figyelt kérdés

Nemrég olvastam egy könyvet, aminek az a lényege, hogy egy pasi elrabol egy csajt, kiképzi szexrabszolgának, hogy eladja egy gazdag fegyverkereskedőnek. Mit csinálnátok ha ti kerülnétek ilyen helyzetbe. Tudom, ennek viszonylag kicsi az esélye, meg ne adj isten hogy tényleg megtörténjen, de kíváncsi vagyok a válaszokra.

Tegyük fel hogy kb 10% esély van a kiszabadulásra. Meg hagyjuk azt a választ hogy megpróbálnék elszökni, mert az természetes.


2019. aug. 11. 10:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez a XXI. század, amikor már viszonylag ritkán járnak errefele janicsárok nőket rabolni. Az ISS Szíriában megteszi, de fogalmazzunk úgy nem túl őszinte az elrabolt nők mosolya. Aki ilyen helyzetbe kerül az egyvalamit próbál csinálni: túlélni.
2019. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
75%
Ha kiképez, akkor több mindent megtudok tanulni, továbbá megerősödök lelkileg és fizikailag is. Egy ideig űzném az ipart, közben folyamatosan figyelném a kuncsaftokat és amelyiket legjobban tudom az ujjam köré csavarni, azzal próbálkoznék a szabadulásomért.
2019. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!