Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik elítélik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik elítélik a fizetős nőkhöz járó férfiakat, fordított helyzetben nem ugyanígy tennének?

Figyelt kérdés

A tényállás mindenki számára ismert. A legtöbb lánynak gyerekjáték összehoznia egy szexet.

A másik oldalon nem ez a helyzet, igencsak tudni kell valamit. Vagy nagyon vonzónak lenni vagy piszkosul érteni a nőkhöz vagy valamilyen egyéb képesség, adottság kell hozzá és sok munka.

Ahogy elnézem összegezve a helyzetet, ha a lányok kerülnének a srácok helyébe, sokuk semmire nem jutna a természetes vonzereje nélkül. Maradnának egyedül és szex nélkül. Akkor pedig ők nem elmennének?


2019. aug. 12. 20:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

#10


Éppen azzal van a baj, hogy akikre én szórtam a kritikámat, annyira bénák a csajozásban, hogy még egy naiv tinit sem tudnak befűzni.


Ez már tényleg a lúzerség netovábbja. És mégis megelégednek ezzel az állapottal. De mindegy, ők tudják.

2019. aug. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%

#11 EGYETÉRTEK VELED (mint nő)

A kérdésre válaszolva: én fordított helyzetben nem prostihoz mennék, hanem pszichológushoz, edzeni, önismereti tréningekre, tanulni, dolgozni, és folyamatosan képezném magam hogy kilépjek ebből a vegtelenül súlyos és tarthatatlan helyzetből.

Ha sehogy nincs egy nőd se (elárulom hogy egy átlagos pasinak kb 15 évesen már van baratnője - mégha szex nélkül is -) akkor valami óriási defekted van. És ezt nem oldja meg hogy leszívnak egy tizesért...

2019. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom miért él bennetek ez a kép, hogy sokkal több az egyedül tengődő fiú/férfi, mint nő. Sokkal több olyan srácot ismertem, akiknek minden ujjára jutott nő, mint fordítva. És ismertem sok olyan lányt is, akinek szintén nagyon nehezen ment az ismerkedés annak ellenére, hogy nem voltak csúnyák.
2019. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az a sz@r ember, aki mádokat csak úgy annak nevez. Talán belelát mindenki életébe? Milliónyi oka lehet, ha valaki olyan helyzetbe kerül.
2019. aug. 12. 21:16
 15/27 A kérdező kommentje:
"Másokat"
2019. aug. 12. 21:17
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

De nincs olyan, hogy fordított helyzet, és beleélni sem tudják magukat, hiszen nekik mindig jut a jóból.


Mellékesen jegyzem meg, én még egy esetleges partner testnedveitől is undorodnék, nemhogy abba belegondolva, hogy még kikkel érintkezhetett azelőtt (akár alkalmi, akár párkapcsolatban).


Ilyen tekintetben megértem a lányokat.


F

2019. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Nem a prostizást ítélem el, közeli jóbarátom is van, aki prostizni jár, de nem azért, mert ne tudna összeszedni egy csajt. Hanem mert drága az ideje, kapcsolatot nem akar, profi csajt az ágyban viszont igen.


Szóval szerintem önmagában a prostizással nincs baj. A baj ezzel az istenverte rinyálással van, amit itt levágtok. Nem az a legnagyobb bajotok, hogy nem tudtok kefélni, hanem hogy nullák vagytok. Egy hisztiző hároméves szintjén tengődtök. Aztán meg megy a nyafi, hogy ez nem kell a nőknek. Hát nem bazzeg. Ha gyereket akarok, szülök egyet

2019. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok.


20 évig elvoltam szex nélkül, és ha nem találkozom a barátommal, akkor tovább is ellettem volna.

2019. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
12, mivel értesz egyet? Hogy 25-30 évesen 16 éves lányoknak félrészegen azt hazudja az ember, hogy mennyire szerelmet keres? majd az első alkalom után ejtse pofára?... szerintem érzelmileg nem jó átverni másokat, de a naiv kislányokkal pontosan ezt teszik sokan.
2019. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szólom le azokat, akik fizetnek a szexért akár férfiak, akár nők. Írom ezt úgy, hogy soha nem voltam rászorulva, mert folyamatosan vannak kapcsolataim.

Mindezek mellett tisztában vagyok vele, hogy vannak, akiket nem áldott meg túl vonzó külsővel a sors (akár nők, akár férfiak), persze ezen egy bizonyos pontig lehet javítani stílussal, intelligenciával, igényes öltözködéssel, jó fodrász, smink, fitnesz, pasiknál gyúrás. Viszont előfordulhat, hogy a fentiek sem tudnak segíteni. Ilyen esetben milyen alapon ítéljem el azt, aki a testi vágyai kiéléséért fizet? Könnyű annak magas lóról beszélni, aki elfogadható vagy vonzó külsővel rendelkezik és nem csúnya. Az ilyen leszóló embereknek fogalma sincs arról, hogy a másik férfi/nő milyen nehéz helyzetben van.

2019. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!