Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a lányok, akik elítélik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik elítélik a fizetős nőkhöz járó férfiakat, fordított helyzetben nem ugyanígy tennének?

Figyelt kérdés

A tényállás mindenki számára ismert. A legtöbb lánynak gyerekjáték összehoznia egy szexet.

A másik oldalon nem ez a helyzet, igencsak tudni kell valamit. Vagy nagyon vonzónak lenni vagy piszkosul érteni a nőkhöz vagy valamilyen egyéb képesség, adottság kell hozzá és sok munka.

Ahogy elnézem összegezve a helyzetet, ha a lányok kerülnének a srácok helyébe, sokuk semmire nem jutna a természetes vonzereje nélkül. Maradnának egyedül és szex nélkül. Akkor pedig ők nem elmennének?


2019. aug. 12. 20:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
11%
Azért ítélik el, mert az irigység haragot szül bennük. Ennyi a történet, sok pasitól hallottam már, hogy nőként tuti ezt csinálnák.
2019. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően kevés a nyitott és kimondottan barátkozós lány, akik ismeretlenekkel akarnak megismerkedni.

Nyilván ha nem találnák be őket naponta kitudja hányszor akkor ők maguk is nyitnának mások/pasik felé. De amíg válogathatnak addig nem teszik.. ez már csak ilyen.


+1 dolog, általában a nők nem arra vágynak, hogy meg legyenek dugva. Inkább szeretkezésre mennek, azt meg olyannal lehet akivel kapcsolatban avn az ember, vagy legalább kialakul egy bizalmi légkör, elhiheted, ha egy lány már vonzónak talál és érzelmei is vannak feléd, akkor azért sokszor van, hogy ők is akarnak puszta szexet, de akkor sem csak azért, hogy meg legyenek dugva, hanem azért, hogy az által legyenek megdugva akiket ők választottak/akikhez ők vonzódnak.


Amúgy egy tipp, ha bajos a csajozás, akkor csak legyél bátor, tényleg. Ne vagánykodj és ne add a szépfiút se, mesélj magadról, kíváncsiskodj róla, de ne ess túlzásba.

2019. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
34%
Akik elítélik, régi módi emberek. A prostizás mindig is divat volt mindenhol, ma már meg szolgáltatás. Semmi rossz nincs benne.
2019. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

Nem csak a lányok ítélik el őket, én magam is ezt teszem férfiként.


A nyáron felkínálkozott nekem egy nő, hogy pénzért kefél velem. Alacsony, szőke szép csaj volt, 10 000-ért mindent bevállalt volna. És tudod mit tettem? Visszautasítottam.


A fejlődésem szempontjából ugyanis a fizetős semmit sem ér. Én inkább megküzdök a sikerért, és férfiként elcsábítom a nőt. Én azt élvezem, ha a nő nem a pénzemért, hanem azért akar dugni velem, mert kíván engem.


Mivel nektek ez nem fontos, hanem a könnyebb utat választjátok, és szar emberek maradtok, ezért alap, hogy egy értelmes ember elítél titeket.

2019. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Az utolsó szakasz meglehetősen durva, nem gondolod?
2019. aug. 12. 20:51
 6/27 Randa válasza:
90%
Fordított helyzetben vagyok és nem megyek fizetőshöz. Valószínűleg szűzen fogok meghalni, de akkor sem.
2019. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

4, szerintem értelmes ember eleve nem ítélkezik ilyen hévvel mint te.

Gondold meg, hogy miért kellene címkét aggass bárkire is?!


Egyébként férfiként, számomra nem túl megnyerő, hogy pénzért cserébe hazudja nekem egy nő, hogy mennyire kíván.. totál visszataszító ha csak a pénzemért kellek neki.

És nem, nem leszek álszent, nyilván ha van annyira jó teste pénzért is megdugnám, de ettől még zavarna, hogy a pénzemért és nem magam miatt feküdt le velem.

2019. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

"4, szerintem értelmes ember eleve nem ítélkezik ilyen hévvel mint te."


Szerintem meg igen.


Nem önmagával a prostizással van a baj, mert az hogy valaki hülyeségből kipróbálja, az egy dolog. Miért ne? Hanem azzal, hogy valakinek ez az EGYETLEN lehetősége ahhoz, hogy nőhöz jusson.


Ha mondjuk már az illető 30 körül van, mivel töltötte az elmúlt 15 évet? Hogy lehetett az, hogy nem fejlődött semmit, amikor manapság a tinik aktív szexuális életet élnek? Tudta, hogy baj van vele, mégsem változtatott. Nem ment szakemberhez, meg semmi. Teltek az évek, és még mindig ott tart hogy a szexért fizetnie kell, mert egy ribit se tud felszedni a diszkóban.


Az ilyen egy szar ember. Az, mert beletörődött a sikertelenségbe. Nekem ez a véleményem, de attól te babusgathatod, hogy milyen jól csinálja a dolgokat.

2019. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti kérdésre válaszolva meg (bár nem vagyok nő)


Tudok olyan pasiról, akinek (szép) nők fizettek a szexért. Nyilván erről csak undergound körökben értesül az ember, mert azért ez sem piskóta, tehát még a médiában sem terjesztik.

2019. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
8, nem kiforgatni akarom a szavaidat, de egy naiv tizen akárhány éves tinit nem olyan nehéz befűzni... azért az ne legyen már teljesítmény. :D
2019. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!