Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lett ennyire “divat” a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ennyire “divat” a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

2019. aug. 11. 17:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
67%

A szexkapcsolat mint gondolat jó, csak sajnos azt jelenti általában , hogy a férfinek állandó ( akár titkoltabb) kapcsolata van , es emiatt kell neki egy kötetlen kapcsolat , mert ennyi még belefér .

Tehat esélytelen helyzetek , amelyek érzelmileg nem nyújtanak semmit

Es akkor ér rá a pasas ha a baratnöje hagyott a zacskójába aznapra spermát .

Sajnos legtöbbször nem arról szól a szexkapcsolat , hogy gyere neked sincs es nekem sincs senkim , hanem ” poligámiáról” vagy hogy mondjam.

Nem mas mint a nö teljes leértékelése , neki nem jár semmi szeretet , emberség , kedves szó , mert hát csak egy lyuk

Bezzeg az állandó baratnönek jár az emberszámba van véve .

Én nem kérek belöle , nöként mondom

Biztos alakultak ilyen kapcsolatok pozitivan is , de ritka

2019. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%

Eleve ha egy ferfi igy közelit hozzam , hogy NEM KELLEK neki csak szexre , sertönek érzem , mert biztos vagyok , hogy van vagy lesz valaki más , akit érdemesnek tart és szerethetönek , de az nem én leszek

Még ha én sem akarok semmit töle , akkor is dühit ez es menjen a levesbe

2019. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Ez is minősítí a mai fiatalságot,hogy mennyire érzéketlenek!

Csupán ösztönlények,a dugáson jár az eszük semmi érzelem.szeretet, és tisztelet a másik iránt csak egy darab húsként kezelik egymást.


Ezért nézem le ezt korosztályt....


F/41

2019. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Mert az emberek képtelenek kommunikálni, hülyül a társadalom, és ahol nincs kommunikáció, ott előbb-utóbb bajok lesznek a kapcsolatban. Ezután jön a képbe a gyávaság, a legtöbb ember inkább marad a megszokott rosszban, és keres mellette szexpartnert, mint hogy becsületesen lezárja azt ami már nem működik, és újra kitegye magát a húspiacra.

Dióhéjban.

2019. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Barni2108-al egyetértek, az utolsó pontot kivéve. A társadalom nem lett elfogadóbb. Hihetetlenül prűd mindenki. Még azok a pasik is, akik minden jobb nőt levadásznak a feleségük mellett, a saját prűdségükről tesznek bizonyságot azzal, hogy abban a pillanatban, ahogy szétteszi nekik a lábát a nő, lenézik és kur...vaként, tárgyként kezelik. Lehet az a férfi a világ legudvariasabb férfija, mutathat bármennyi figyelmességet, amikor megunja vagy talál jobbat, úgy fogja elhajítani a szexpartnerét, mint a huzat, magyarázat és indok nélkül, hiszen megmondta, hogy csak szex.
2019. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%
13-as: nem érzéketlenek, csak beletörődtek, hogy az internet óta mindenki bármikor pótolható. Velem is megtette egy férfi, hogy csak szexre akart, miközben szerelmes voltam. Aztán egy másik is tárgyként kezelt. Belé nem voltam szerelmes, csak azért fájt, mert mellette szeretve éreztem magam, miközben nem szeretett. Azóta valahogy már nem akarok senkit megismerni. A szex kell, innen kezdve csak a külső érdekel. Már én se tervezek senkivel hosszabb távon. Egy-egy kalandban gondolkozok. És rájöttem, hogy ennek is meg van a varázsa. Gondolom, a mai huszonévesek is így jutottak el idáig.
2019. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
96%
Nemcsak a fiatalok csinaljak ezt , a negyvenes korosztály is
2019. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
95%

Valahogy a kultúra ebbe az irányba nyomult, ma már egy 20 évesnél ez a menő, ha nincs sima kapcsolata, de van szexkapcsolata.

Én sem értem, én 33 vagyok, az én időmben még nem volt menő, sőt, amikor fiatal voltam, inkább ciki volt, titkolták, de egyetemi koromban kezdett bejönni ez a kultúra, minden filmben ezt lehetett látni, elfogadott kezdett lenni, bejött az online dateing, mindenki smartphone, facebook, és a többi. Mivel én fix kapcsolatban voltam az elmúlt 11 évben, nem is láttam hogyan fejlődik tovább, de most van néhány fiatal ismerősöm és ők csakis Szexkapcsolat és menekülnek a sima kapcsolattól.

Sőt, még a normál kapcsolatot is inkább szexkapcsolatnak hívják, amiben érzelmek vannak, de rettegnek kimondani azt, hogy igazi barátnőjük van és irtóznak a kötöttségtől. Szerintük a monogámia egy őrültség, mert minden PodCast ezt magyarázza...

A velem egyidős szinglik is átmentek valami ilyen dugó kapcsolat mániába, főleg amikor bejött a Tinder és társai, mert úgy gondolták ha nincs párjuk, akkor élnek, dugnak (mind fiúk, mind lányok) és majd ha nagyon jó a szex és az összhang, akkor lehet lesz folytatása a kapcsolatnak. (a legtöbben akik így nyilatkoztak, még mindig szinglik amúgy...)

2019. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
30%

16!

13-as vagyok, én pont így jártam a nőkkel mint te a férfiakkal, nálam csupán annyi a különbség hogy ezért annyira megutáltam őket hogy nem is érek hozzájuk ezért értelemszerüen szex sincs mert nem is kívánom!

Nincs rá szükségem mert pszichésen kiőltem magamból a vágyat, a szex nálam szeretet nélkül nem megy és mivel nem tartom magam ösztönlénynek “csak” dugás miatt nem tudok közeledni senkihez.


Ha neked ez így működik hát számomra elég furcsa..

2019. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%
19-es, az a baj, hogy nem megy. Csak szeretném, ha menne.
2019. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!