Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan leszbikus párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan leszbikus párt akik szeretik ha nézik őket?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan hirdető oldalt vagy személyesen leszbikus párt akik szeretik vagy benne lennének hogy nézzék őket szeretkezés közben? csak kukkolás semmi több

Néztek már titeket engedtétek hogy nézzenek sex közben??

Milyen volt jó vagy rossz tapasztalatotok volt ?

Van leszbikus pár aki engedné vagy izgatná a szituáció hogy valaki végignézi a szeretkezésüket?



#kukkolás #leszbikuspár
2019. aug. 10. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Esetleg Rosszlanyok.hun probalkozz,hatha...
2019. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itt keresel leszbi lányokat?
2019. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak biszex vagyok. A jelenlegi barátnőm győzköd hogy hadd nézzenek minket szex közben. Eddig még nem nagyon reagáltam rá, de ami késik nem múlik.
2019. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leszbikus párt sem ismerek,nem még ilyet.
2019. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Momentán nem ismerek olyat, de sok ember van, aki ezt élvezi, ha nézik őket.
2019. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A leszbikus nők általában nem vágynak arra, hogy egy pasi ott legyen még a nyálát csurgatva és közben polírozza magának a brét - mert ugyebár azért leszbikusok. Más kérdés, ha bisexek, de akkor sem vágynak általában rá.

Ha ez a vágyad megélni, akkor legnagyobb eséllyel az alábbi dolgokat teheted:

- van pénzed és felbérelsz két hivatásost;

- elmész egy swingerklubba és ha nem zárkóznak be, akkor kukkolod őket (de klubba szerintem ne ezért menj);

- lesz egy bisex barátnőd/szeretőd és elmondod neki ezt a vágyad, s nyitott rá, akkor megteszi.

2019. aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
kieg.: a legrögösebb út, de az utolsó megoldást javasolnám, ne kukkolni, fantáziálni akarj csak a sexről, hanem inkább éld meg. Egyébiránt ha van/lesz partnered akivel úgymond az ágyban teljes az összhang, akkor hidd el hogy mindenféle leszbi játék nélkül is élvezni fogod :)
2019. aug. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!