Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mit tennétek velem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit tennétek velem ha éppen mennétek haza, és azt látnátok, hogy az ágyon keményen lovagolok a pasitokon?

Figyelt kérdés
Akkor én felteszem fordítva is a kérdést 😂
2019. aug. 9. 21:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
Téged megtépnélek a pasimnak leüvölteném a fejét és mehetne isten hírével ahova akar. 1 dolgot nem tűrök a kapcsolatban az a megcsalás
2019. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
71%
16: nem kell ürügy mert van egy egyezségünk, hogy mindkettőnknek van egy dobása. Akit korábban kinéztem az pedig egy férfi akivel azelőtt kavartam, hogy a férjemet megismertem és miatta hagytam annyiban, a férjem is tudja hogy ő lenne az én dobásom. Azt pedig, hogy a férjem egy szar senki sem mondta de azért egy ilyet bejelenthet, hogy a kellemetlenségeket elkerüljük.
2019. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15%
Megnéznélek Téged, hogy hogyan élvezkedsz a farkán, őt pedig megcsókolnám és a fülébe suttognám, hogy nagyon izgató nézni, ahogyan a kemény farka becsúszik a puncidba. 😉
2019. aug. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
14%

Én azt mondanám neki, hogy akkor most folytassuk kicsit keményebben! Először is rád egy bilincs, majd parancsba adnám, hogy k.rjon téged s.ggbe, keményen! Közben pedig engem ki kéne nyalnod, először a puncim, majd a fenekem.

Ha végeztünk, természetesen dobnám a pasit!

2019. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Bosszúból hagynám, hogy végigmenjen rajtam a sok kiéhezett gyakoris pasi:)
2019. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
25: uh, egy ilyen után miért bünteted még magad? 😂
2019. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

#26! Így akarta 😂


"Bosszúból hagynám, hogy végigmenjen rajtam a sok kiéhezett, dögös-helyes gyakoris pasi:)"

2019. aug. 10. 16:19
 28/29 A kérdező kommentje:
Már ha van ilyen, KELL HOGY LEGYEN 😂😂😂
2019. aug. 10. 16:19
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne mi a téma a fejedbe rúgnék és széjjelcsapkodnám a pasim aztán mimdketten mehetnétek a levesbe
2019. aug. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!