Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A leírtak alapján mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leírtak alapján mennyire vagyok visszataszító?

Figyelt kérdés
165cm 70kg lány vagyok. A combom vastag(belül striás😭), hasam csak kicsi van. Inkabb kerekebb az arcom, de nem pufi. Minimális tokám van 😪 Tényleg sose lesz pasim?
2019. aug. 9. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

154 cm vagyok és 75 kg, átlagos arc és nem találnak visszataszítónak ;)

Nem azt mondom, hogy szeretem így magamat, mert igyekszek fogyni, de a visszajelzések alapján így is tetszek pár férfinak.

Szeresd magad és ha nem tetszik a külsőd, hát változtass rajta.

2019. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%

Nem kell kétségbe esned lesz pasid, nem fogja egy pasi sem megkérdezni hogy hány kg vagy, hanem "egyben" dönt az alapján amit lát, amilyen kisugárzást érez. A 165 cm 85 kg-s lányoknak is van pasijuk.

S most nem leszek népszerű, de nem érdekel - ha úgy gondolod változtatni szeretnél, mit szólnál a sporthoz? Ne a pasizás miatt, hanem mert egészséges :)

2019. aug. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%

Légszives egy fotót.


Nem mesztelen hanem rendes fotót.

2019. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Minden nőnek lesz pasija. 1000+1-ből válogathat nem csak szexkapcsolatra, hanem párkapcsolatra. Akárhogy is néz ki.
2019. aug. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos szép lehet amugy, a telt is nagyon szép.. De ennyire ne kattanj már rá a dologra.. Ne legyél trendi és ne kattanj rá. Nem a külső a fontos amúgy se :)

Neten valami képet másolj ki hasonlatnak, és akkor mondok egy "értékelést" de ahogy mondtam a külső nem lényeg.. Én meg 18F létemre csak 171cm vagyok és 80 kiló.. Az se szuper.. Ha nem lennék lúzer és tetszenének a korombeli kis alulöltözött lányok még azt mondanám talán igy is lenne esélyem valaha egy barátnőre mert nem a külső a fontos :D

2019. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egy formás csaj lehetsz, szóval no para. Simán találsz pasit.
2019. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Figyelj... ezt látva lehet elmondani.


Duci lányok is tudnak esszement szexik lenni ám! :)

2019. aug. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok) Csak hát utolsó a szex nem minden :) Nem mondom ha végre lenne egy aranyos normálislás barátnőm én nem csinálnám naponta, de ha le tud feküdni viszont szeretni nem akkor megint semmit nem ér az egész, nem? Rohadtul nem a szex a lényege, és nem is lesz az soha. Legalábbis a normális embereknek.
2019. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!