Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet? Tudtok természetes vágyfokozót? Lány

Figyelt kérdés
Nincs hüvelyi orgazmusom, de jellemzően szeretek szexelni. Az utóbbi időben viszont egyre kevesebbszer volt jó (ugyan azzal a férfival), és így kevesebbszer is kívánom. Körülbelül hetente szexelünk, és nagyon szeretném, ha ez több lenne akkor is, ha miattam kevés. Nem tudom, ez mennyire érthető. Szerintem ha nagyobb lenne a libidóm, a szex is jobban esne, így többet csinálnánk.
2019. aug. 6. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jó, érthető, hogy csökken az igényed. Arra kellene rájönnötök, hogyan lehetne jobb.
2019. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Vörösbor?
2019. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetes vágyfokozó, h ha elbeszélgetsz a pasival arról, h Neked mitől lehetne jobb (aztán persze elmondhatja ő is a maga részét) - és ezeket utána meg is valósítjátok. Helyzetek, dolgok, bármi, amire vágysz. Na és persze masztizz - ha ő nincs épp ott. :)
2019. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Uljetek le,beszelgessetek,keressetek meg a problema gyokeret,mitol jelentkezett a problema.Ha ez sem mukodik,talan menj szexualpszichologushoz,de ez mar egy vegso eset,szerintem.
2019. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb stressz a hétköznapokban?
2019. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Őszintén fogalmam sincs, mitől lehetne jobb, nem vagyok valami tapasztalt. Ezeket pont ketten szoktuk kideríteni...
2019. aug. 6. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szexjatek!

Bedobjatok a vagyaitokat egy kis uvegbe huztok es a papiron levo pozt vagy fetist egyutt ki kell probalni, kalandos, vicces, szexi szitukjonnek ki belole mindenkeppen ajanlom!

2019. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!