Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok miert raknak piercinget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok miert raknak piercinget a mellbimbojukba?

Figyelt kérdés

milyen erzes amikor atszurjak a mellbimbot ?

milyen erzes hordani nokent ? milyen egy ferinek egy piercinges mellbimbo ?


2019. aug. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon izgató.F.
2019. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Érzéstelenítéssel csinálják, szóval nem érdekes az átszúrás.

Ilyen nagyon hideg sprayt használt a srác, hogy megkeményedjen a bimbim,így szúrta át.

Pár évig hordtam, folyton kiemelt a bimbóm, ezért folyamatosan tudatában voltam. Nonstop izgatott, folyton nedves voltam. De túl érzékeny volt tőle.

A párommal vadulunk szex közben és nem volt így jó már. Követtem, már beforrt a helye.

Ribis érzés hordani, szerettem.

2019. aug. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg is van mellbimbó pc-m. Egy csaj csinálta, érzéstelenítővel egy kicsit csípős érzés volt.

Hordani is szeretem, igaz az első pár hónapban furcsa volt, illetve olyan volt, mintha folyamatosan feszülne a bimbóm. Szexben érzékeny nagyon a mellem, ennek ellenére az exem simán "ráharaphatott" gyengéden arra a mellemre amelyikben a pc volt. Szóval nem fájt, inkább kéjes érzés volt.

2019. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Feri likeolta ezt :)
2019. aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Mert biztos szexinek tartják.

Kérdezz meg egy ferit h milyen érzés egy ilyen csajjal szexelni.


Ferii, feriii hol vagy? :)

L

2019. aug. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!